کد خبر: 11199

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه آخوندی موافقت خود را برای افزایش سقف تسهیلات فردی مسکن مهر اعلام کرده است، گفت: پالس‌های مثبتی نیز در این باره از بانک مرکزی دریافت کرده‌ایم.

به گزارش قم خبر ، محسن نریمان در گفت و گو با فارس در پاسخ به این سوال که اعتراضات زیادی برای افزایش قیمت مسکن مهر به وجود آمده آیا پیگیر افزایش سقف وام مسکن مهر نمی‌شوید، گفت: برای اینکه فشار به متقاضیان مسکن مهر کاهش یابد نامه‌ای به آخوندی وزیر راه و شهرسازی ارسال شده است تا سقف وام تسهیلات فردی مسکن مهر افزایش یابد.

وی افزود: آخوندی با این نامه موافقت کرده و دولت هم در حال بررسی آن است و از طرف بانک مرکزی هم پالس‌های مثبتی داشته‌ایم که سقف وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یابد.

به گفته وی، این نامه حدود یک ماه است که به وزیر راه و شهرسازی ارائه شده است.

پیشتر نریمان در خصوص افزایش قیمت مسکن مهر در شهرهای جدید به خصوص شهر پردیس گفته بود که دولت یازدهم در موضوع مسکن مظلوم است چرا که این افزایش قیمت مربوط به بخشنامه دولت قبلی است.

وی افزود: این بخشنامه به صورت روشن و شفاف اعلام کرده که هزینه طرح‌های زیربنایی و روبنایی از مردم اخذ شود.

نریمان با اشاره به اینکه دولت یازدهم زمانی پروژه مسکن مهر را تحویل گرفت که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است،تاکید کرد: دولت پروژه مسکن مهر را با همان مشی و بخشنامه‌ای که دولت قبلی ابلاغ کرده‌ بود ادامه می‌دهد و متأسفانه این بخشنامه در حال نمود پیدا کردن است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری