کد خبر: 11023

مدیر عامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه افزایش ۱۲ میلیون تومانی قیمت مسکن مهر برای فاز ۱۱ این شهر منتفی نشده است،گفت: در جلسه ای که لحظاتی پیش با نمایندگان مجلس داشتیم قرار شد موضوع به صورت ویژه از سوی نمایندگان پیگیری و راهکاری اندیشیده شود.

به گزارش قم خبر ؛ حسن ولی پور در گفت و گو با فارس در پاسخ به این سئوال که شنیده می شود افزایش ۱۲ میلیونی قیمت مسکن مهر در فاز ۱۱ منتفی شده گفت: درباره منتفی شدن افزایش قیمت فعلا نمی‌توان اظهارنظر کرد اما بر اساس آنچه که امروز در جلسه با نمایندگان مجلس رخ داد قرار شد مجلس به همراه دولت راهکاری بیاندیشند.

ولی پور افزود:در این جلسه نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و هاشمی رئیس کمیسیون عمران حضور داشتند و قرار شد این موضوع بصورت ویژه بررسی و نتیجه آن گزارش شود.

وی تاکید کرد:در این جلسه به نماینده های مجلس گفتیم که چرا افزایش قیمت رخ داده و چرا این موضوع تحمیل می شود بنابراین امیدواریم مجلسی ها و دولت راهکاری برای این موضوع پیدا کنند.

وی در پاسخ به این سئوال امروز برخی از متقاضیان مسکن مهر در تجمعی اعتراضی برای افزایش قیمت مسکن مهر وارد شرکت عمران شهر پردیس شده بودند،تاکید کرد: ما نیز در کنار مردم هستیم و دوست داریم هر چه سریعتر تکلیف واحدهای مسکونی روشن شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری