کد خبر: 10197

معاون اجرایی رییس جمهوری با بیان آنکه مدیریت سیاسی ایران نمی تواند دفاع همه جانبه ای از تولید خودرو داشته باشد، گفت: در حال حاضر کیفیت خودرو به هیچ عنوان قابل دفاع نیست ضمن آنکه مردم نیز از این موضوع همیشه گله مند هستند.

به گزارش قم خبر به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری روز یکشنبه در مراسم روز ملی کیفیت با بیان اینکه کیفیت خودروهای تولید داخل مطلوب نیست، تصریح کرد: امروزه مدیریت سیاسی جمهوری اسلامی ایران پس از ۳۵ سال نمی تواند دفاع همه جانبه ای از تولید خودرو داشته باشد.

وی افزود: این امر عوامل متعددی از جمله تغییر مدیریتی و یا سیاست های اشتباه دارد که در این رابطه باید تدبیر مناسبی اتخاذ شود چرا که جهان امروز منتظر تعلل های ما نخواهد بود و با سرعت زیادی در حال حرکت است.

معاون اجرایی رئیس جمهور درخصوص مدیریت بهره وری آب نیز گفت: در این موضوع نیز نمی توان دفاع مناسبی از مدیریت بهره وری آب داشت زیرا در این خصوص تاکنون اقدام موثری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه کیفیت بهره وری از آب مطلوب نیست، افزود: این مدیریت به گونه ای بوده که اکنون نمی توان پاسخگوی مردم بود بنابراین باید قدم ها سریعتر برداشته شود.

مراسم روز ملی کیفیت و اختتامیه یازدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران و تقدیر از سازمان های برتر، امروز با حضور معاون اجرایی رییس جمهور، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس سازمان ملی استاندارد، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و جمعی از تولیدکنندگان و صنعتگران برگزار شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری