کد خبر: 9822

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم خبر داد/

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم گفت: در طول این دو روز ۵۰۰ نفر در حالت آماده باش هستند و نیز به جهت تعطیلاتی که در این چند روز در پیش است ۵ پست امداد جاده‌ای نیز در محورهای مواصلاتی مستقر کرده‌ایم.

محمد گلفشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به اینکه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی بیش از ۵۰۰ امدادگر و پزشک و پرستاد در حالت آماده باش هستند، اظهار کرد: در دو روز عاشورا و تاسوعای حسینی ۴ پست ثابت، ۱۱ پست سیار در حرم مطهر و جمکران مستقر می‌شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه در این ایام ۱۱ اتوبوس آمبولانس در اطراف حرم مستقر می‌شوند، افزود: در دهه نخست محرم ۱۴۰ اکیپ امدادی همراه با پزشک و پرستار در سطح شهر خدمات رسانی داشتند.

وی تصریح کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ۸ دستگاه آمبولانس، ۳ ست نجات، ۵ موتورلانس، ۸۵ نفر از پزشکان و پرستاران نیز در حالت آماده باش در اطراف حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران حضور دارند.

گلفشان خاطرنشان کرد: در طول این دو روز ۵۰۰ نفر در حالت آماده باش هستند و نیز به جهت تعطیلاتی که در این چند روز در پیش است ۵ پست امداد جاده‌ای نیز در محورهای مواصلاتی مستقر کرده‌ایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری