کد خبر: 961

یکی از نمایندگان پارلمان عراق با اشاره به تهدید گروهک تروریستی داعش برای حمله به کربلا و نجف ضمن اعلام آمادگی خود و خانواده اش برای جنگ، از تبدیل این دو شهر مقدس به گورستان متجاوزان خبر داد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، شبکه العراقیه در خبری فوری از حضور نیروهای بسیج مردمی به سامراء برای حمایت از حرمیین عسکریین(ع) خبر داد.


از سوی دیگر حنان الفتلاوی نماینده ائتلاف دولت قانون اعلام کرد: ابو محمد العدنانی سخنگوی داعش در پیامی به نوری المالکی نخست وزیر عراق تاکید کرده است که لحظه تسویه حساب ها فرا رسیده است و تسویه حساب در کربلا و نجف خواهد بود.

وی افزود: من خطاب به آنها(داعشی ها) می گویم به کربلای مقدس و نجف اشرف بیایید تا گورستان شما شود زیرا مردان شریفی در آن وجود دارند که اجازه نجس شدن سرزمین خود با اصحاب جهاد نکاح را نخواهند داد.در اینجا عاشقان حسین(ع) حضور دارند و انسی همانند کودک شیر خوار با مادرش دارند.

الفتلاوی بیان کرد: مولای ما ابا عبدالله علیه السلام گفته و امروز نیز مرجعیت اعلام کرده است: بشتابید به سوی جهاد.آری به حمل سلاح، آری به دفاع از مقدسات.همه ما اعم از مرد و زن آماده جانفشانی در راه مقدسات هستیم من به همراه فرزندان و برادرانم اولین داوطلب خواهم بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری