کد خبر: 952

استاد فلسفه و اخلاق دانشگاه فرایبورگ آلمان:

استاد فلسفه و اخلاق دانشگاه فرایبورگ آلمان گفت: همه باید زمینه های وصول به عدالت جهانی را مهیا کنیم و در نظر داشته باشیم که نتایج قیام حضرت مهدی(عج) اختصاص به شیعه ندارد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنيم، پروفسور راینهارد هسه، بعداز ظهر امروز، در مراسم اختتامیه دهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت در سالن مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی افزود: امام مهدی(عج) یک ماموریت جهانی دارد و پس از شهادت امام حسن عسکری(ع) زعامت ایشان شرع شد و زمانی که جنگ بین خیر و شر وجود پیدا می کند جهان سرشار از بی عدالتی می‌شود و تحت حکومت امام مهدی(عج) شاهد عدالت آفرینی خواهیم بود.

وی بیان کرد: اگر ماموریت عدالت آفرینی امام زمان محقق شود و منتظر ظهورش باشیم نیازمند به این که شیعیان مسلمان برای یک جهان بهتر و سرشار از عدالت تلاش کنند.

وی افزود: همه مسیحیان و یهودیان دنیا از ماموریت عدالت آفرین مهدی(عج) استقبال می کنند چرا که قیام او تنها به شیعه اختصاص نداشته و برکاتش به کل جهانیان خواهد رسید.

راینهارد هسه تاکید کرد: همه باید زمینه های وصول به عدالت جهانی را مهیا کنیم و در نظر داشته باشیم که نتایج قیام حضرت مهدی(عج) اختصاص به شیعه ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری