کد خبر: 950

دبیر همایش بین المللی دکترین مهدویت:

دبیر همایش بین المللی دکترین مهدویت گفت: این همایش دکترین مهدویت تجلی اراده و عزم ملی بوده است و برگزاری این همایش به این گستردگی از سوی یک موسسه علمی به تنهایی ممکن نبود.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنيم، حجت الاسلام و المسلمین  پور سید آقایی، بعدازظهر جمعه در مراسم اختتامیه دهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد ، در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه این همایش دستاوردهای علمی فراوانی داشته که این امر به برکت مشارکت جدی علما و اساتید حوزه و دانشگاه بوده است.

وی عنوان کرد: این همایش تجلی اراده و عزم ملی بوده است و برگزاری این همایش به این گستردگی از سوی یک موسسه علمی به تنهایی ممکن نبود و سایر دستگاه های حوزوی و دانشگاهی به ویژه صدا وسیما مشارکت جدی داشتند.

دبیر همایش بین المللی دکترین مهدویت بیان کرد: خداوند را شاکریم که به ما توفیق خدمتگزاری را داد تا بتوانیم دهمین همایش را با موضوع اخلاق و سبک زندگی زمینه سازی مهدوی برگزار کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین پورسیدآقایی به برگزاری کمسیون های مختلف همایش اشاره کرد و گفت: در کمیسیون های مختلف بحث های فاخری در برابر نگاه های سطحی که  زمینه مهدویت وجود دارد مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/  

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری