کد خبر: 93

کاراته‌کای قمی تیم ملی:

کاراته کای قمی تیم ملی کشورمان گفت: کسب مدال طلای مسابقات کاراته بازی‌های آسیایی برای من در اولویت قرار دارد زیرا زمان آن پیش از مسابقات جهانی است و به خاطر موفقیت در مسابقات جهانی، بازی‌های آسیایی را فدا نمی‌کنم.

به گزارش قم خبر، امیر مهدی‌زاده درباره وضعیت تمرینانش در اردوی تیم ملی اظهار کرد: در حال حاضر من و هامون درفشی‌پور از تیم دانشگاه آزاد در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم در اردوی تیم ملی حضور داریم و خوشبختانه تمرینات تیم ملی در سالن شهید کبکانیان و آکادمی ملی المپیک به خوبی در جریان است.

وی گفت: نخستین رویدار بین المللی پیش روی من، مسابقات کاراته دانشجویان جهان در مونته نگرو است که محک مناسبی پیش از بازی‌های آسیایی اینچئون و مسابقات جهانی برمن آلمان است.

قهرمان مسابقات کاراته جهان در فرانسه افزود: نهمین دوره رقابتهای کاراته دانشجویان جهان از ۲۸ خرداد تا یک تیرماه در مونته نگرو برگزار می‌شود و فکر می‌کنم این مسابقات فرصت خوبی است تا میزان آمادگی‌ام را با حریفان اروپایی محک بزنم.

مهدی‌زاده بیان کرد: سال پرکاری در پیش دارم زیرا بازی‌های‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی مهر ماه و جام جهانی برمن آلمان آبان ماه برگزار می‌شود و نسبت به موفقیت در این مسابقات خوشبین هستم.

وی عنوان کرد: کسب مدال طلای مسابقات کاراته بازی‌های آسیایی برای من در اولویت قرار دارد زیرا زمان آن پیش از مسابقات جهانی است و به خاطر موفقیت در مسابقات جهانی، بازی‌های آسیایی را فدا نمی‌کنم.

ملی پوش منهای ۶۰ کیلوگرم تیم ملی کاراته در پاسخ به این سوال که آیا نظر کادر فنی این است که از بین وی و درفشی‌پور یکی را به بازی‌های آسیایی و دیگری را به جام جهانی آلمان بفرستد گفت: در این مورد اطلاعی ندارم و این سوال را باید از کادر فنی بپرسید اما من با همه وجود تمرین می‌کنم و برای تمام مسابقات پیش رو آماده می‌شوم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری