کد خبر: 9050

فاز دوم مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس با حدود ۲۰ هکتار مساحت در راستای تکمیل این پردیس زیبای تفریحی گردشگری آماده بهره برداری است.

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « سال گذشته، همزمان با افتتاح این مجموعه زیبا و بی نظیر تفریحی گردشگری، ضلع غربی آن با ۲۵۰ هکتار مساحت شامل ۱۳۰ هکتار حوزه آبگیر و ۱۲۰ هکتار حوزه ساحلی، به بهره برداری رسید. با تکمیل بخش دیگری از این مجموعه در ضلع شرقی و شمالی، فاز دوم دریاچه شهدای خلیج فارس آماده بهره برداری است و بزودی برای استفاده در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. »

وی افزود: « سینما ۶ بعدی هرمی، ۷۴۸۰ متر معبر اصلی و پیاده راه، زمین بازیهای کابلی، سرسره بادی، چرخ و فلک، نمازخانه، ۵۹۲۰ متر پیست دوچرخه همچنین باغ صخره ای، ۶۴ چشمه سرویس بهداشتی، فضاهای ساحلی شن ریزی شده، استیج روباز، فضاهای تجاری، آبنمای زیر سطحی و فضاهای گسترده درختکاری و گلکاری شده از جمله کابری های تعیین شده فاز دوم دریاچه شهدای خلیج فارس است که پیش بینی می شود بهره برداری از فاز دوم با توجه به این کاربریها، گردشگران و مراجعه کنندگان این مجموعه را ۲ برابر خواهد کرد. »

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری