کد خبر: 8926

کوچک زاده در گفت و گو با قم خبر:

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین وزارت خارجه کشورمان باید از ابزارهایی که در اختیار دارند استفاده کنند و از پتانسیل جنبش عدم تعهد و شورای کشورهای اسلامی استفاده کرده و ساکت نباشند.

مهدی کوچک زاده در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به صدور حکم اعدام شیخ نمرباقر النمر عالم کشور عربستان توسط دولت سعودی اظهار کرد:ریختن خون بی گناه عالم دینی چون آیت الله نمر سبب  پرخروش تر شدن حرکت بیداری اسلامی می شود.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) بیان کرد: امام خمینی (ره) به دشمنان انقلاب اسلامی  گفت که  بکشید ما را  ملت ما بیدارتر  می شود،حاکمان ظالم آل سعود شک نکنند که با ریختن خون بی گناهی چون آیت الله نمر چهره کریه و زشت خودشان شفاف تر می شود.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تبعات اعدام شیخ نمر عنوان کرد: دولت آل سعود اگر دست به این کار غیر انسانی بزند و آیت الله نمر را اعدام کند این اقدام نشان از درماندگی شان است و  سبب می شود تا انقلاب های منطقه پر خروش تر شود.

 

عضو جبهه پایداری با اشاره به بازداشت آیت الله نمر تصریح کرد: این که دولت سعودی یک روحانی و مجاهد را 2 سال زندانی و شکنجه کند نشان از درماندگی آل سعود است و این اقدامات و شکنجه و دیکتاتوری ها نتیجه عکس دارد.

 

استاد دانشگاه تهران با اشاره به تحرک دستگاه دیپلماسی کشورمان  اظهار کرد: مسئولین وزارت خارجه کشورمان باید از ابزارهایی که در اختیار دارند استفاده کنند و از پتانسیل جنبش عدم تعهد و شورای کشورهای اسلامی استفاده کرده  و ساکت نباشند و نگذارند که دست  حاکمان ظالم آل سعود به خون بی گناهی چون آیت الله نمر آلوده شود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری