معاون سیاسی امنیتی استاندار قم گفت: استان قم در مسیر رو به رشد قرار گرفته است و در دولت تدبیر و امید بالنده‌تر خواهد شد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام علی بنایی پیش از ظهر امروز در جلسه تودیع مدیران پیشین و معارفه مدیران جدید حوزه معاونت سیاسی امنیتی استانداری قم اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم بر خدمت به خلق توصیه‌های فراوانی دارد و ما نیز باید با پیروی از قرآن کریم خدمت به خلق را سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

وی با بیان اینکه تغییر مدیریت یک امر بدیهی است گفت: ما باید به این باور برسیم در هر پست و مقامی که باشیم مستاجر هستیم و بعد از چندی باید جای خود را به دیگری بدهیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم ادامه داد:‌ آنچه که باید برای ما مهم و دارای ارزش باشد خدمتی است که انجام می‌شود و باید در این راستا از خدمات مدیران پیشین تقدیر کرد.

وی خدمت صادقانه مدیران را مورد توجه قرار داد و گفت: نام نیک مدیران که صادقانه خدمت کرده‌اند در ذهن‌ها به یادگار خواهد ماند و باید به این باور برسیم که فضای کشور در حال حاضر بیش از پیش برای خدمت کردن آماده است.

بنایی با اشاره به وضعیت کنونی استان قم ادامه داد: مدیران باید بدانند استان قم در مسیر رو به رشدی قرار گرفته و در دولت تدبیر و امید این استان بالندگی بیشتری خواهد داشت.

وی با تبیین برنامه‌های حوزه معاونت سیاسی امنیتی پس از تغییر مدیران تصریح کرد: مهم‌ترین اقدام ما در این دوره تدوین برنامه‌ای دقیق و جامع برای انجام امور گوناگون است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم اضافه کرد: زمانی که برنامه‌ریزی جامعی وجود داشته باشد نظارت بر اقدامات انجام شده بیشتر خواهد شد و می‌توانیم کارنامه عملکردی هر سال را با مدت مشابه در سال گذشته مقایسه کنیم و به نقاط ضعف و قوت اقدامات انجام شده پی ببریم.

وی متذکر شد: برای تدوین برنامه جامع، اتاق فکر تشکیل و مدت‌ها وقت صرف شد تا برنامه مدونی تشکیل شود.

بنایی خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه‌های جامع امنیت حرم حضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران و کویر قم تهیه و تنظیم شده است و برای پیشگیری از جرایم قتل و سرقت نیز برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری