کد خبر: 785

خانه شهریاران جوان به مناسبت فرا رسیدن هفته جوان و همزمانی این هفته با آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال با رونمایی از پرچم جمهوری اسلامی ایران، طرح کمپین یک میلیون امضاء را با حضور مدیران شهرداری تهران آغاز کرد.

به گزارش قم خبر و به نقل از مهر ،پرچم جمهوری اسلامی ایران عصر روز یکشنبه ۱۸ خرداد ماه طی مراسمی در حاشیه افتتاحیه جشنواره ورزش محلات با حضور مدیران شهری و جمع کثیری از شهروندان در باغ موزه قصر رونمایی شد.


خانه شهریاران جوان به مناسبت فرا رسیدن هفته جوان و همزمانی آن با آغاز مسابقات جام جهانی در راستای پیشبرد اهداف جوانان و حمایت از تیم ملی، ترویج روحیه مشارکت اجتماعی و احیای هویت ملی و دینی؛ اقدام به برگزاری طرح کمپین یک میلیون امضاء بر روی پرچم جمهوری اسلامی ایران در بیست و دو نقطه شهر تهران، جهت حمایت از تیم ملی فوتبال در این مسابقات کرده است.

این طرح از روز یکشنبه ۱۸ خرداد ماه آغاز و به مدت ۵ روز در سراسر شهر تهران با حضور هنرمندان، بازیگران، ورزشکاران و چهره های شاخص برگزار می گردد. گفتنی است در پایان هفته نیزاین پرچم به فدراسیون فوتبال تحویل داده شده تا حمایت جوانان تهرانی و اعضای خانه شهریاران جوان بدرقه راه غیور مردان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شود.

شایان ذکراست در این مراسم پرچم جمهوری اسلامی توسط محمد آقامیر- رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، محمدرضا طالقانی پیشکسوت کشتی ایران،بهنام ابوالقاسم پور پیشکسوت فوتبال، رضا نگهبان شهردار منطقه۷ ، محمود منیعی معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۷ و جمعی از شهروندان و اعضای خانه شهریاران جوان امضا شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری