کد خبر: 775

همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) انجام شد /

همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) مراسم افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی ۳۶ پروژه عمرانی در منطقه ۴ قم برگزار شد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، در این مراسم که با حضور گسترده مردم قم در بوستان علوی برگزار شد، با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع سالروز میلاد فرزند امام حسین(ع) گرامی داشته شد.

در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین آتش زر رئیس شورای اسلامی شهر قم، محمد دلبری شهردار قم و دیگر مدیران شهری همراه بود، پروژه‌های شهرداری منطقه چهار افتتاح شده و همچنین کلنگ برخی از پروژه‌های دیگر به زمین زده شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دوران کنونی مدیریت شهرداری شاهد رشد و پیشرفت قابل توجهی بوده‌ایم، بیان کرد: شهر قم از نظر عمران و آبادانی پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.

وی با اشاره به اینکه قم از نظر نظافت شهری دارای وضعیت بسیار مطلوبی است، خاطرنشان کرد: ‌باید در سال اقتصاد و فرهنگ شهرداری با عزم جدی‌تر به اجرای پروژه‌های شهری اهتمام داشته باشد.

محمد دلبری شهردار قم هم در این مراسم تاکید کرد: افتخار می‌کنیم که توفیق خدمت در چنین شهری و به چنین مردمی نصیب ما شده است و باید با خدمت مضاعف شکر این نعمت را به جا آوریم.

وی با اشاره به اینکه قم در سال 93 از سوی مراجع ذیصلاح به عنوان شهر پاکیزه انتخاب شد، خاطرنشان کرد: افزایش فضای سبز از جمله رویکردهای ما در مدیریت شهری است و امیدواریم که مردم نیز در این بخش همراهی لازم را داشته باشند.

در بخش دیگری از این مراسم از برخی خانواده معظم شهدا و همچنین جانبازان منطقه تجلیل به عمل آمد، تجلیل از مدیران و کارکنان شهرداری منطقه چهار قم از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری