کد خبر: 768

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم خبر داد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: ساخت دیوار نگاره‌های بلوار پیامبر اعظم (ص) با موضوع مهدویت در دستور کار شهرداری قرار دارد که در حال حاضر حدود ۸۰ درصد این پروژه اجرائی شده است.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم،  اسماعیل فتحی پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی مدیران ارشد شهرداری و مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: ساخت دیوار نگاره‌های بلوار پیامبر اعظم (ص) با موضوع مهدویت در دستور کار شهرداری قرار دارد که در حال حاضر در حدود 80 درصد این پروژه اجرائی شده و به زودی شاهد نصب این دیوار نگاره ها هستیم.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم افزود: المان های مهدوی نیز برای ایام مهدویت و نیمه شعبان طراحی و ساخته شده است که در نیمه شعبان در مسیر بلوار پیامبر اعظم (ص) و سطح شهر نصب می‌شود.

جمال الدین حسینی نیز با اشاره به همکاری شهرداری و تولیت مسجد مقدس جمکران عنوان کرد: ارتباط و تعامل خوبی با تولیت مسجد مقدس جمکران و شهرداری صورت گرفته است که امیدواریم شهروندان و زائران در ایام نیمه شعبان به سمت مسجد مقدس جمکران حرکت و به زیارت مشغول شوند.

شهردار منطقه 5 خاطر نشان کرد: مجموعه مدیریت شهری قم در نیمه شعبان  سعی دارد به صورت ویژه در خدمت‌رسانی به زائران پیشتاز شود و امیدواریم فعالیت های تمامی دستگاه ها در این ایام مورد رضایت حق تعالی و حضرت ولی عصر (عج) قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری