حجت السلام و المسلمین علی صدوقی گفت: حجم انبوهی از کارمندان دولت و معلمان کشور زیر چتر پوشش آموزش مهدویت هستند و این فعالیت ها در حال توسعه است.

حجت السلام و المسلمین علی صدوقی در گفتگو با خبرنگار قم خبر، با اعلام برنامه های دهه مهدویت اظهار کرد: ویژه برنامه های مختلفی در دهه مهدویت در استان با نظارت ستاد برگزار می شود.

کارشناس تربیتی مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با اشاره به فعالیت های این دهه افزود: محصول فعالیت هایی که طی یک سال در حوزه کتاب شناسی مهدویت، دانشنامه مهدویت و دایرة المعارف روایات مهدویت انجام شده است در دهه مهدویت به نمایش گذاشته می شود.

وی با اشاره به برنامه های ویژه نیمه مبارک شعبان عنوان کرد: به مناسبت نیمه شعبان نیز فعالیت های انجام شده را با شرکت در غرفه ای که در نمایشگاه جمکران تشکیل شده، عرضه می کنند.

حجت السلام و المسلمین علی صدوقی به فعالیت های طی یک سال اشاره و بیان کرد: در طول یک سال برنامه های آموزشی همچون آموزش عمومی، آموزش تخصصی مهدویت و همچنین برنامه هایی مختص کودک و نوجوان برگزار می گردد.

کارشناس تربیتی مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم همچنین ادامه داد: از دیگر برنامه ها قصه نویسی، فعالیت های خاص در حوزه ادبیات داستانی، آموزش عمومی مهدویت در حوزه مجازی، تالار گفتگو، فعالیت های تبلیغی و اعزام استاد به اماکن مختلف است.

وی با تاکید به توسعه این فعالیت ها تصریح کرد: حجم انبوهی از کارمندان دولت و معلمان کشور زیر چتر پوشش آموزش مهدویت هستند و این فعالیت ها در حال توسعه است.

حجت السلام و المسلمین علی صدوقی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 300 هزار نفر مخاطب آموزش مجازی داریم که دوره دیده و دارای کارنامه هستند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری