کد خبر: 6378

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه:

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: همه دوستان و دشمنان انقلاب می‌گویند که رهبری ایشان بی‌نظیر است و نقش ایشان در حرکت انقلاب اسلامی به سوی پیشرفت بی‌بدیل است و هیچ نظیری ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفتگو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به عمل موفقیت آمیز مقام معظم رهبری، درباره نقش ایشان در حفظ ثبات، امنیت و پیشرفت کشور اظهار کرد: یکی از سنت‌های الهی این است که در برابر نعمت‌های خداوند شاکر باشیم مخصوصا نعمت‌های معنوی که خداوند به ما عطا کرده‌اند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه افزود: خداوند در قرآن می‌فرمایند نعمت‌ها قابل شمارش نیستند و به لحاظ کیفی دو دسته‌اند مادی و معنوی که در نعمت معنوی خداوند بزرگ‌ترین نعمت ولایت است که در مرحله اول ولایت رسول الله (ص) و امام علی (ع) است و در مرحله بعد ولایت نائبان آن‌ها هست.

حاجی صادقی بیان کرد: ما از آن جهت باید شکر گذار نعمت ولایت باشیم که می‌بینیم در دیگر کشور‌ها رنج و سختی برای انجام انقلاب را می‌کشند اما به دلیل عدم وجود رهبری که بتواند انقلاب کشورشان را به خوبی هدایت کند به سرانجام نمی‌رسند.

وی با اشاره به نعمت ولی فقیه در کشور عنوان کرد: نعمت شخص ولی فقیه خیلی مهم است که خداوند به ما عطا کرده است، مقام معظم رهبری که در این ربع قرن و پس از امام خمینی (ره) رهبری کشور را در اختیار دارند همانند امام خمینی (ره) عمل کردند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: درایت رهبر معظم انقلاب سبب شد تا تهدیدها به فرصت تبدیل شود و همه فتنه‌های به وجود آمده را به خوبی خنثی کردند، حضرت آیت الله خامنه‌ای هدیه الهی هستند که خداوند او را بعد از امام خمینی (ره) برای کشور ما حفظ کردند در ترور مسجد حضرت ابوذر خداوند جان ایشان را حفظ کرد و برای انقلاب ما نگه داشت.

حاجی صادقی گفت: همه دوستان و دشمنان انقلاب می‌گویند که رهبری ایشان بی‌نظیر است و نقش ایشان در حرکت انقلاب اسلامی به سوی پیشرفت بی‌بدیل است و هیچ نظیری ندارد.

وی بیان کرد: ما باید نسبت به این نعمت در پیشگاه الهی شاکر باشیم و شکر نعمت ولایت مقام معظم رهبری اطاعت از امر ایشان، محبت و دعا برای سلامتی و طول عمر ایشان است.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه عنوان کرد: حقیقتا حضرت آیت الله خامنه‌ای بدیل ندارد و واقعا خوشحالیم عمل ایشان با موفقیت انجام شد و سجده شکر به جا می‌آوریم و دعا می‌کنیم مالک اشتر امام زمان (عج) را خداوند به سلامت حفظ کند.

حاجی صادقی خاطر نشان کرد: از همه مسئولان می‌خواهیم تا از مقام معظم رهبری اطاعت کنند و باید گفتمان ایشان تنها گفتمان جاری در کشور باشد.
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری