کد خبر: 6357

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: انشالله به برکت وجود حضرت آیت الله خامنه‌ای و با همکاری همه علما و مراجع این انقلاب به سلامت به راه درست خود ادامه دهد.

آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به عمل موفقیت آمیز مقام معظم رهبری، درباره نقش ایشان در حفظ ثبات، امنیت و پیشرفت کشور اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی بود که به دست امام خمینی (ره) به وجود آمد و مردم با توجه به اعتمادی که به ایشان داشتند به سخن امام خمینی (ره) گوش جان سپردند ورژیم شاه را سرنگون کردند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: امام خمینی (ره) فرمود که من فکر نمی‌کردم به این زودی انقلاب اسلامی به پیروزی برسد اما خداوند چنان نفوذی به کلام ایشان داد که مردم این انقلاب را به رهبری ایشان به سرانجام رساندند.

آیت الله مسعودی خمینی بیان کرد: رهبری امام خمینی (ره) همیشگی نبود و بعد از فوت ایشان حضرت آیت الله خامنه‌ای که واقعا لیاقت داشتند به عنوان رهبر کشور انتخاب شدند و انصافا مسیر انقلاب اسلامی را به خوبی هدایت کردند.

رئیس سابق آستان مقدس حضرت معصومه (س) عنوان کرد: انسانی که ۳۰ سال سخنرانی کند و بتواند به خوبی بیان مطلب نماید واقعا کار مشکلی است که این کار توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد و به خوبی از عهده آن بر آمدند.

وی تصریح کرد: انشالله که هر چه زود‌تر مریضی مقام معظم رهبری بهبود یابد و وجود ایشان برای ما به سلامت حفظ شود و خیمه و بیرق انقلاب اسلامی توسط ایشان پابرجا بماند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطر نشان کرد: الحمدلله به برکت وجود حضرت آیت الله خامنه‌ای کشور ازآفات دشمن حفظ شده است و امیدواریم با همکاری همه علما و مراجع این انقلاب به سلامت به راه درست خود ادامه دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری