کد خبر: 634

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری آیین گرامیداشت مادران شهدای گمنام «مادران چشم به راه » همزمان در تمامی مراکز فرهنگی هنری پایتخت در روز 19 خرداد ماه خبر داد.

به گزارش قم خبر و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت الاسلام شهاب مرادی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری، گفت : تجلیل از مادران شهدای گمنام همزمان با ولادت حضرت علی اکبر (ع) با عنوان «مادران چشم به راه» در تمامی فرهنگسراهای تهران برگزار خواهد شد.


وی با بیان این که مادران شهدای گمنام از سایر مادران شهدا دلشکسته ترند افزود: این مادران، مادرانی هستند که با گذشت چندین سال از دفاع مقدس همچنان چشم به راه شهید خود هستند، از همین رو سازمان ؛ تکریم مادران شهدای گمنام را با تاکید بر رویکرد هویت دینی و انقلابی در دستور کار خود قرار داده است.

مرادی برگزاری گرامیداشت مادران شهدای گمنام را مایه مباهات سازمان فرهنگی هنری شهرداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد تا این مراسم سال آینده به صورت کشوری اجرا شود.

این برنامه روز دوشنبه همزمان با ولادت حضرت علی اکبر (ع) با حضور مسولان کشوری و لشکری ، مدیران شهری ، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، چهره‌های فرهنگی ، هنری به طور همزمان از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در تمامی فرهنگسراهای پایتخت اجرا می شود.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر از جزییات برگزاری گرامیداشت مادران شهدای گمنام می توانند با سامانه ۱۸۳۷ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تماس بگیرند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری