کد خبر: 6314

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: ولی فقیه و شخص آیت الله خامنه ای محکم ترین محور وحدت در جامعه اسلامی است و همه شخصیت ها و گروه های سیاسی خود را با منویات ایشان هماهنگ می کنند.

آیت الله محسن غرویان در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به مدیریت موفق مقام معظم رهبری، درباره نقش ایشان در حفظ ثبات، امنیت و پیشرفت کشور اظهار کرد: محکم ترین محور وحدت در جامعه ما مقام معظم رهبری هستند و همه شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی باید خود را با منویات ایشان هماهنگ کنند.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی افزود: مصلحت مملکت ما در این است که همه از رهبر معظم انقلاب اطاعت کنیم و باید خدا را شکر گذار باشیم که از وجود چنین رهبر فرزانه‌ای برخورداریم.

آیت الله غرویان با اشاره به سخن ریاست محترم جمهوری بیان کرد:‌‌ همان طور که رئیس جمهورفرمودند همه باید به خاطر نعمت رهبر انقلاب اسلامی خدا را شکر کنیم و دعا کنیم که خداوند این نعمت را برای ما نگه دارد.

وی عنوان کرد: تجربه طولانی رهبری ایشان در کشور ما نشان داده است که هر جا بحرانی به وجود آمده است ایشان با مدیریت خود آن بحران را به خوبی حل کردند و ملت و مسئولین کشور را از حالت تحیر خارج کردند و رهبریت نظام را به خوبی انجام دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری