در روزهای پایانی هفته جاری نتیجه نهایی پخش شدن یا نشدن مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها روشن خواهد شد.

به گزارش قم خبر و به نقل از خبرآنلاین، چهار سال پیش همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال، برخی از مسابقات فوتبال در سالن‌های سینما پخش شد تا به این ترتیب سینماها کمتر با آسیب پایین آمدن تعداد تماشاگران مواجه شوند. این برنامه در سال جاری برای اجرایی شدن با موانعی روبرو شده است.


رضا سعیدی‌پور، مدیر سینما آزادی در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین درباره اجرایی شدن این برنامه در جریان مسابقات جام جهانی برزیل اعلام کرد:‌ «ما دیدگاه خود را با مسئولان در نیروی انتظامی در میان گذاشته‌ایم. پیشنهاد ما این است که یا فوتبال با حضور خانواده‌ها در سالن به نمایش در می‌آید یا به طور کلی مسابقات را پخش نخواهیم کرد.»

او در مورد شرایطی که از سوی نیروی انتظامی مطرح شده است، گفت: «پیشنهاد آنان این است که حتی در یک پردیس سینمایی دو سالن مختلف مسابقات را برای خانم‌ها یا آقایان پخش نکنند و هر سینما و یا پردیسی به خانم‌ها یا آقایان اختصاص پیدا کند که این شیوه عملی به نظر نمی‌رسد.»

سعیدی‌پور گفت: «هدف مسئولان در نیروی انتظامی ایجاد فضای مناسب است، اما نکته در این است که چطور زن و شوهر در یک خانواده می‌توانند به صورت جداگانه در دو سالن مسابقات را ببینند و بعد از مسابقه منتظر همدیگر شوند؟ این مساله برای حفظ آرامش برای خانواده‌ها دشواری‌هایی ایجاد می‌کند.»

به گفته سعیدی‌پور تا پایان هفته جاری و قبل از شروع مسابقات جام‌جهانی نتیجه‌گیری نهایی در این زمینه اتفاق خواهد افتاد: «ما پیشنهاد خود را مطرح کرده‌ایم که یا فوتبال را به خانواده نشان خواهیم داد یا کلا طرح را اجرا نمی‌کنیم، حالا منتظر پاسخ مسئولان نیروی انتظامی هستیم.»
 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری