کد خبر: 618

مدیرکل میراث، فرهنگی قم:

از برنامه های مهم سازمان تلاش برای اجرای ثبت تاریخی و ملی واقعه 15 خرداد در سطح کشور که کارهای اداری آن انجام شده و در سطح کشور در حال پیگیری است.

عیسی رضایی در گفتگو با خبرنگار قم خبر، پیرامون برنامه های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم اظهار کرد: این سازمان برنامه هایی به مناسبت ایام 14 و 15 خرداد تدارک دیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم با اشاره به برنامه ها ی سازمان افزود: از برنامه های مهم سازمان تلاش برای اجرای ثبت تاریخی و ملی واقعه 15 خرداد در سطح کشور که کارهای اداری آن انجام شده و در سطح کشور در حال پیگیری است.

وی همچنین به دیگر برنامه ها اشاره و بیان کرد: برای اسکان زائرین و مسافرینی که عازم مرقد مطهر امام راحل هستند، کمیته مشترک بازرسی و نظارت و تاسیسات گردشگری که حدود 350 واحد و مجموعه، شامل پذیرایی ها هتل ها، آپارتمان ها می باشد آماده پذیرایی از میهمانان عزیز است.

رضایی با تاکید به پیشگیری از تخلفات در این مجموعه ها تصریح کرد: مجموعه های گردشگری کمیته مشترک بازرسی و نظارت که مرکب از سازمان میراث فرهنگی، اماکن نیروی انتظامی، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، مرکز بهداشت و نمایندگان هستند از این اماکن برای جلوگیری از تخلفاتی همچون بهداشت و گرانفروشی بازدید می کنند.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری