کد خبر: 6047

دبیر کمیسیون امنیت ملی:

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شکست های پی در پی آمریکا در سوریه و غزه در کنار هدف قرارگرفتن پهباد اسرائیل از سوی سپاه پاسداران سبب شده است تا آمریکا برای مبارزه با ایران تحریم ها را تشدید کند، البته آمریکا باید بداند مردم ایران بازهم ایستادگی می کنند.

محمد حسن آصفری در گفت وگو با قم خبر، با اشاره به تشدید تحریم های علیه ایران، اظهار کرد: شدت گرفتن تحریم ها بر علیه ایران نشانگر این مطلب است که این حرکاتناشایست  آمریکا با روح توافقنامه ژنو مغایرت دارد.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پیش بینی رهبر معظم انقلاب درباره رابطه با آمریکا، افزود: بر اساس پیش بینی های رهبر معظم انقلاب، آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و بر سر قوانینی که از پیش تعیین کردهخ بود نیز نمی ماند.

وی با دروغگو خطاب کردن آمریکا، تصریح کرد: آمریکا بداند که با این خلف وعده و دروغگویی ها نه تنها امتیازاتی به دست نمی آورد، بلکه فقط روند مذاکره را طولانی تر می کند.

آصفری با اشاره به پیش بینی آمریکا از اعمال تحریم های گسترده، عنوان کرد: آمریکا در خیال خود تصور می کند که می تواند با اعمال تحریم های گسترده علیه ایران، ملت ایران را مجبور به دادن امتیازهای بیشتری به انها کند، که این کاری غیر ممکن است.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید به وظایف اتحادیه اروپا در برابر کارشکنی های آمریکا، گفت: اتحادیه اروپا وظیفه دارد با وجود اعمال کارشکنی های آمریکا در روند مذاکرات هسته ای مواضع جدی تری را اتخاذ کند.

وی با اشاره  علت تشدید تحریم ها علیه ایران، خاطرنشان کرد: شکست های پی در پی آمریکا در سوریه و غزه در کنار هدف قرارگرفتن پهباد اسرائیل از سوی سپاه پاسداران سبب شده است تا آمریکا برای مبارزه با ایران تحریم ها را تشدید کند، البته آمریکا باید بداند مردم ایران بازهم ایستادگی می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری