کد خبر: 5943

عضو کمیسیون امنیت ملی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مهمترین ناراحتی آمریکا در حال حاضر استحکام روابط ایران و روسیه است که سبب وحشت آمریکا می شود.

اسماعیل کوثری در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به علت شدت تحریم ها علیه ایران، اظهار کرد: در اصل اگر آمریکایی ها در منطقه مانده اند برای شکست های پی در پی ای است که متحمل شده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به احساس خطر آمریکا از روابط ایران و روسیه، افزود: مهمترین ناراحتی آمریکا در حال حاضر استحکام روابط ایران و روسیه است که سبب وحشت آمریکا می شود.

وی با اشاره به سقوط پهباد اسرائیلی به دست سپاه ایران، تصریح کرد: شکست اسرائیل در این نقشه سبب شد تا آمریکا دچار احساس انزوا شود، زیرا از نظر آنها اسرائیل دارای مصونیت است.   

کوثری با اشاره به استیصال آمریکا در منطقه، عنوان کرد: شکست های پی در پی سبب استیصال آمریکا در منطقه شده و از این رو با تشدید تحریم ها سبب می شود تا آمریکا تلاش کند ثبات خود را به دست آورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به شکل گیری دعش، گفت: آمریکا برای نا امنی منطقه تلاش کرد تا داعش را به وجود آورد، اما در حال حاضر داعش برای آمریکا تهدید شده است و برای از بین بردن آن در تلاش هستند.

وی با تاکید به کارشکنی های آمریکا در مذاکرات هسته ای، خاطرنشان کرد: در حال حاضر آمریکا با ایجاد موانع در روند مذاکرات هسته ای کاری دور از اخلاق حرفه ای در عالم سیاست انجام می دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری