کد خبر: 5920

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید تولید داخلی مان را تقویت کنیم و در کشاورزی و صنعت مان سرمایه گذاری کنیم تا هر تحریم ناجوان مردانه ای که علیه کشورمان صورت پذیرفت بی اثر باشد.

آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به تحریم های جدید آمریکا و غرب علیه ایران اظهار کرد: این فرمایش امام خمینی(ره) همیشه در گوشمان است که فرمودند هر فریادی دارید بر سر آمریکای جهان خوار بزنید.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: البته ما این سخن امام راحل را متوجه نمی شدیم تا این که دولت مردان ما برای رفع مشکلات کشور مذاکرات هسته ای را شروع کردند و قرار شد تا هیچ گونه تحریمی علیه ما صورت نگیرد که برخلاف  وعده های آمریکا و غرب این تحریم ها اعمال شد.

آیت الله مسعودی خمینی بیان کرد:ما باید این موضوع که تحریم ها برداشته  و رفع می شود را فراموش کنیم بلکه باید سعی کنیم تا تولید داخلی مان را تقویت کنیم و در کشاورزی و صنعت مان سرمایه گذاری کنیم تا هر تحریم ناجوان مردانه ای که علیه کشورمان صورت پذیرفت بی اثر باشد.

رئیس سابق آستان مقدس حضرت معصومه (س) عنوان کرد: کشورمان دارای ذخایر عظیم نفتی، دستاوردهای علمی و نیروی جوان است  و ما باید سعی کنیم تا از این ظرفیت ها در جهت تولید داخلی به خوبی استفاده کنیم و ظرفیت های موجود خود را بالا ببریم.

وی خاطر نشان کرد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و آن ها در زمینه تحریم کشورمان به هیچ چیزی نمی رسند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری