کد خبر: 585

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: ملت نیز با رسیدن آیت الله العظمی خامنه ای به رهبری آرامش خاصی یافتند و دشمنان بار دیگر ناکام شدند.

 حجت السلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی در گفتگو با خبرنگار قم خبر، پیرامون رخداد 14 خرداد اظهار کرد: روز 14 خرداد نقطه عطفی در زندگی امت اسلامی در تمام نقاط جهان مخصوصا در ایران اسلامی است.

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) افزود: بعد از جریاناتی که بر اهل بیت طهارت و عصمت و خانه نشینی امام (ره) گذشت, ایشان یکبار دیگر پرچمداری اسلام را بر عهده گرفت.

وی با اشاره به تفکرات دشمن بیان کرد: دشمنان پیش بینی می کردند حمام خون در ایران به راه خواهد افتاد اما مردم بار دیگر اظهار وفاداری نمودند و با جمعیتی بیش از آنچه که ده سال پیش در بهشت زهرا از آیت الله امام خمینی (ره) استقبال کرده بودند, ایشان را بدرقه نموده و این برای دشمن ناگوار بود.

حجت السلام و المسلمین حسینی در خصوص وقایع بعد از رحلت امام (ره) عنوان کرد: دشمنان اسلام که می دانستند انقلاب و نهضت به علمدار زنده است بعد از رحلت امام (ره) خیلی امیدوار شده بودند، خصوصا در سالهای اخیر که تهدیدات آنان اثری نداشت و با شنیدن خبر بیماری ایشان, ابراز خوشنودی می کردند.

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) همچنین ادامه داد: به محض ارتحال امام راحل خبرگان این ملت مفادی را تعیین کردند که مورد نظر امام راحل بود و در جلسه ای که متشکل از 74 تن مجتهد بود 69 تن از آنان به آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان ولی مسلمین رای دادند.

وی درباره ناکام ماندن دشمنان تصریح کرد: ملت نیز با رسیدن آیت الله العظمی خامنه ای به رهبری آرامش خاصی یافتند و دشمنان بار دیگر ناکام شدند.

حجت السلام و المسلمین حسینی با اشاره به جریان تبوک خاطر نشان کرد: در جریان تبوک نیز که دشمن امیدوار بود بعد از رحلت پیامبر اکرم (ص) نظام اسلام سرنگون خواهد شد, اما ایشان با نشاندن امیرالمومنین علی (ع) به جانشینی خود, دشمنان گفتند؛ با حضور جانشین وی نیز کاری نمی توان کرد.

عضو هیئت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) با نگاهی به خبرگزاری های خارجی افزود: در یکی از خبرگزاری های خارجی نوشته شده بود, با گذشت 25 سال از ارتحال خمینی هنوز هم عکس وی در شهر و در و دیوار وجو دارد و این است که ما را ناراحت می کند, این موضوع ناشی از اعتقاد و وفاداری ملت است و این یعنی آنان ما را رصد می کنند!

وی پیرامون گذشت 25 سال از رحلت امام خمینی (ره) یادآوری کرد: در طول این 25 سال هم ملت هم خبرگان و هم دشمنان اذعان می کنند این رهبری ادامه همان رهبری است و درواقع خامنه ای خمینی دیگری است.

 حجت السلام و المسلمین حسینی با یادآوری سفر پوتین طی 5 سال گذشته به ایران بیان کرد: در سفر پوتین به ایران و در دیداری که  با مقام معظم رهبری  داشت, با اعلام نظرش در ایران گفت؛ من تازه معنی ولایت فقیه را فهمیدم! من مسیح را ندیدم, در کتابها و در انجیل مطالبی خواندم و چیزهایی را نیز از دیگران شنیدم ولی مسیح را در رهبری ایران دیدم و در اروپا نیز گفت؛ من در ایران رهبری فرزانه و حکیمی را دیدم که به شما اطمینان خاطر می دهم که با حاکمیت او هیچ کاری نمی توانید بکنید  و این سخن یکی از سران ابر قدرت هاست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما خدارا شکر می کنیم که تحت زعامت آیت الله العظمی خامنه ای پرچم و علم انقلاب برافراشته است و با قدرت تمام در این نهضت به پیش می رویم.


انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری