کد خبر: 5570

دروازه بان صبا:

دروازه بانان تیم فوتبال صبای قم گفت: مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی گفت بعد از بازی بیرون ورزشگاه می‌بینمت در حالی که گویا ایشان فکر می‌کند در کوچه و محله بازی می‌کند.

مهرداد طهماسبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، درباره درگیری‌اش با حامد لک دروازه‌بان سابق صبا و فعلی تراکتورسازی اظهار کرد: من از حامد لک که توقع نداشتم و از او ناراحت شدم زیرا ما در صبا مدت‌ها هم تیمی بودیم و نان و نمک هم را خورده‌ایم.

وی گفت: بین دو نیمه لک از کنار من رد شد و حرف بدی به من زد و من پس از بازی به او گفتم انتظار نداشتم آن حرف را از تو بشنوم اما لک جواب درستی و مناسبی به من نداد من و حامد که یکسال باهم بودیم، بعد از فوتبال می‌خواهیم سلام علیک داشته باشیم و باید احترام هم را حفظ کنیم.

دروازه بانان تیم فوتبال صبای قم افزود: لک به من گفت که تو خودت را روی زمین می‌اندازی و وقت بازی را تلف می‌کنی و در همین حین ساکت الهامی به لک گفت من به این خاطر روی زمین افتادم چون با ادینیو برخورد داشتم ولی افتادن تو برای چه بود که بند کفشت را 4 دقیقه می‌بستی؟

طهماسبی بیان کرد: در صحنه‌ای توپ از کنار دروازه تراکتورسازی به بیرون رفت اما لک کنار پرچم کرنر رفت تا توپ را بیاورد و بازیکن ما از بغل حامد لک رد شد ولی او خودش را چند دقیقه زمین انداخت و در آخر هم دیدید که داور فقط 4 دقیقه وقت اضافه منظور کرد.

وی با انتقاد از رفتار کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: کیانی برای اینکه خودش را بزرگ کند به خبرنگاری گفته من در گوش دروازه‌بان صبا نزدم و‌‌ همان هم تیتر شده در حالی که من از داور بازی تعجب می‌کنم که دید مهدی کیانی به من فحاشی می‌کند اما به او چیزی نگفت.

دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: کیانی فکر کرده در محله و کوچه بازی می‌کند و به من می‌گوید بعد از بازی بیرون ورزشگاه می‌بینمت البته من هم 10 دقیقه صبر کردم و مشغول مصاحبه بودم ولی کسی را آنجا ندیدم آقایان مو‌هایشان را قیصری می‌زنند و فکر می‌کنند اتفاقی افتاده است.

طهماسبی گفت: من به آقای کیانی می‌گویم که شما اگر ادعای فوتبال دارید به دروازه بانتان بگویید که خودش را 8 دقیقه روی زمین نیندازد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری