کد خبر: 5358

احمدرضا گرشاسبی درباره جدیدترین اثر سینمایی خود تحت عنوان «راه بی‌برگشت» گفت: در صورت حمایت، این فیلم را به زودی کلید می‌زنم و برای نمایش در سی و سومین جشنواره فیلم فجر آن را آماده می‌کنم.

به گزارش قم خبر ؛‌ احمدرضا گرشاسبی کارگردان سینما در گفت‌و گو با فارس، درباره آخرین وضعیت فیلم جدید خود تحت عنوان «راه بی برگشت» گفت: به تازگی برای ساخت این فیلم سینمایی پروانه ساخت دریافت کردم که به شکلی مرموز زیراب آن زده شد!


وی افزود: با وجود اینکه شورای فیلمنامه بنیاد سینمایی فارابی تصویب کرده که به من وام بدهند تا بتوانم این فیلم را تولید کنم با این حال دوستان تصمیم گرفتند که این وام را به من ندهند.

گرشاسبی درباره مراحل فیلمبرداری این اثر سینمایی توضیح داد: طی برنامه ریزی‌های صورت گرفته ۲ ماه برای فیلمبرداری این فیلم در تهران و بخش‌هایی در کشورهای ترکیه، اندونزی و آمریکا را در نظر گرفته‌ایم که عمده فیلمبرداری نیز در تهران خواهد بود.

این کارگردان سینما درباره داستان‌ «راه بی برگشت» گفت: این فیلم داستان دختر جوانی است از ۴ سالگی همراه با پدر خود به آمریکا رفته است و پس از ۲۰ سال درگیر حوادثی می‌شود.

گرشاسبی تاکید کرد: در صورت حمایت این فیلم را به زودی کلید خواهم زد و برای نمایش در سی و سومین جشنواره فیلم فجر آن را آماده خواهم کرد.

وی همچنین درباره سرنوشت ساخت فیلم سینمایی «ابوطالب» عنوان کرد: ساخت این فیلم با توجه به بودجه بسیار بالای آن به بعد موکول شد.

احمدرضا گرشاسبی فیلم هایی نظیر «اینجا شهری دیگریست»، «بانی چاو»، «او منفی»، «دره هزار فانوس»، «دریا برای تو» را در پرونده کارگردانی خود به ثبت رسانده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری