کد خبر: 5348

اعضاء صندوق اعتباری هنر تا اول مهرماه فرصت دارند تا نسبت به نام نویسی و بهره مندی از خدمات این صندوق در سایت این سازمان اقدام کنند.

به گزارش قم خبر و به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر روز دوشنبه اعلام کرد: صندوق اعتباری هنر قصد دارد تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین به جامعه فرهنگ و هنر کشور ارائه کند لذا تمامی اعضا صندوق که قبلا نسبت به ثبت نام و عضویت در این صندوق اقدام کرده اند ملزم هستند در مهلت مقرر نسبت به باز ثبت نام و بهره مندی از خدمات صندوق اقدام کنند.

براساس این گزارش در راستای نیل به اهداف نوین صندوق اعتباری هنر و به منظور تکمیل و پالایش بانک اعضا، امکان دسته بندی در قالب گروه های تخصصی و ارائه خدمات مطلوب تر، همه اعضا صندوق اعتباری هنر حداکثر تا اول مهرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق به نشانی honarcredit.ir نسبت به انجام تشریفات و نام نویسی اقدام تا به موقع از خدمات صندوق بهره مند شوند.

از آنجا که همه خدمات صندوق اعتباری هنر به صورت آنلاین ارائه خواهد شد لذا متقاضیان در سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات اقدام کنند.
 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری