کد خبر: 530

مدیرکل فرودگاه مهرآباد با بیان اینکه هیچ اتفاقی برای هواپیماهای این فرودگاه به دلیل طوفان نیفتاده است،‌گفت:‌ از پنج دقیقه پیش پروازهای فرودگاه مهرآباد به حالت عادی بازگشته و چند هواپیما در فرودگاه فرود آمده‌اند.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، نصرالله منصوری شیرازی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: با وجود طوفان چند ساعت اخیر در تهران، خوشبختانه هیچ اتفاقی برای هواپیماهای فرودگاه مهرآباد روی نداد. مدیرکل فرودگاه مهرآباد تصریح کرد: به هواپیماهای فوکر شرکت هواپیماهای آسمان و ایران‌ایر نیز هیچ صدمه‌ای وارد نشده است.

وی با اشاره به این‌که طوفان باعث شد تا پروازها به سمت فرودگاه‌های جایگزین هدایت شود، تاکید کرد: از پنج دقیقه پیش وضعیت پروازها در فرودگاه مهرآباد عادی شده و چند هواپیما در این فرودگاه فرود آمده‌اند.

عصر امروز طوفان و گرد و غبار شدیدی آسمان تهران را درنوردید. حجم این گرد و غبار در آسمان تهران به‌حدی بالا است که میدان دید را تا حد بسیار زیادی کاهش داده و آسمان شهر را تا حدی تاریک کرده است. این در حالی است که صبح امروز سازمان هواشناسی صرفاً از بارش پراکنده باران و رعدوبرق در تهران خبر داده بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری