کد خبر: 5273

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مجلسی‌ها ضدارزش بودن فتنه‌گری را تکرار کردند، گفت: فتنه، قصه مقابله با نظام بود و قصه شخصی نبود که قابل گذشت باشد.

به گزارش قم خبر، به نقل از فارس، آیت‌الله سید احمد خاتمی جمعه شب در جمع مردم ابهر ضمن گرامیداشت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: این امام همام (ع) با تشکیل مکتب جعفری و تربیت شاگردان، خدمات علمی و معنوی بسیاری به اسلام ارائه و زمینه گسترش اسلام را فراهم کردند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنان خود با اشاره به استیضاح وزیر علوم گفت: قبل از استیضاح وزیر رئیس شبکه سلطنت‌طلب وارد میدان شد و از این وزیر حمایت کرد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به حمایت یکی از لندن‌نشینان از وزیر مورد استیضاح گفت: وزیر ارشاد لندنی دوره اصلاحات به صراحت آمد و وزیر مورد استیضاح حمایت کرد. قصه فراتر از استیضاح بود و ماجرا قصه شکل گرفتن اردوگاه فتنه است.

این مسئول با اشاره به اینکه رای آوردن وزیر و یا نیاوردن آن چندان مهم نبود و آنچ‌نان که رئیس جمهور هم طبیعی برخورد کرد، تصریح کرد: آن چه مهم بوده این است که همچنان ضدارزش بودن فتنه‌گری تکرار شد.

خاتمی با بیان اینکه بعضی‌ها از یک سال پیش در جلسات خصوصی خود بر آن تاکید می‌کردند که فتنه را ول کنید، ادامه داد: آنها می‌گفتند و تاکید داشتند که دیگر فتنه تمام شده و فتنه چیزی بود که در سال ۸۸ تمام شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آنها می‌گویند که فتنه یک دعوای شخصی بود، افزود: آنها می‌خواهند که بگویند که فتنه یک دعوای شخصی بین یک رئیس جمهوری که رای آورد و کسانی که رای نیاوردند بود.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه، قصه مقابله با نظام بود و قصه شخصی نبود که قابل گذشت باشد، تصریح کرد: مجلسی‌ها گفتند کسانی که در فتنه نقش آفرین بودند آمدند در وزارت‌خانه و ما مجلسی‌ها پای ارزش‌های اسلامی و دینی خود ایستاده‌ایم و نمی‌شود که کسی بگوید که سبک زندگی ما دینی است و هم آقا را دوست داریم و هم فتنه‌گران را و این دو قابل جمع نیست.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری