کد خبر: 5265

مدیرعامل روزنامه رسالت با بیان اینکه باید با صبوری درصدد رفع معضلات خبرنگاران از جمله وام مسکن باشیم، گفت:‌ باید دید که مصوبه دولت درباره وام مسکن خبرنگاران در کدام یک از مراحل اداری گیر کرده است.

به گزارش قم خبر؛ محمدتقی پور بخش در گفت‌وگو با فارس؛ در واکنش به مصوبه دولت قبل درباره پرداخت وام مسکن خبرنگاران، اظهار داشت: قوانین مصوب شده دولت لازم‌الاجرا هستند.


مدیرعامل روزنامه رسالت در ادامه با بیان اینکه مصوبات دولت عموماً نوعی دستو‌ر‌العمل اجرایی هستند، ادامه داد: البته در این میان بسیاری از تصمیمات دولت دهم، به دلیل کمبود اعتبارات دچار وقفه شده است.

وی گفت: برای نمونه می‌توان به مسکن مهر اشاره کرد که به دلیل کمبود اعتبارات از سرعت و روند آن کاسته شده است.

وی ادامه داد: گمان نمی‌کنم که دولت نخواهد به مصوبات خود عمل کند، صرف‌نظر از اینکه این مصوبات در دولت قبل به نتیجه رسیده باشد یا در دولت یازدهم ابلاغ شده باشد.

پوربخش در ادامه افزود: باید توجه داشت که به تعویق افتادن اجرای برخی از قوانین و مصوبات دولت درباره خبرنگاران، بی‌مهری به این قشر محسوب نمی‌شود.

مدیرعامل روزنامه رسالت با تأکید بر افزایش صبوری خبرنگاران دربرابر معضلات، گفت: بدون شک زمانی که مسئولان معضلات و مشکلات خبرنگاران را نظار‌ه‌گر هستند در صدد رفع آنها نیز برمی‌آیند.

وی صبوری و پیگیری را لازمه رفع معضلات خبرنگاران عنوان کرد و بیان داشت: باید دید که مصوبه دولت درباره وام مسکن خبرنگاران در کدام یک از مراحل اداری گیر کرده است.

پوربخش اضافه کرد: باید با صبوری و پیگیری خبرنگاران و همراهی دولت درصدد عبور معضلات خبرنگاران از جمله وام مسکن از تنگناهای اداری باشیم.

مدیرعامل روزنامه رسالت خاطرنشان کرد: مسکن مشکل تمامی مردم جامعه است، به‌طوری‌که اگر فردی مسکن نداشته باشد، شب خواب راحت نخواهد داشت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری