کد خبر: 492

رئیس فدراسیون فوتبال علت کناره‌گیزی مربی تیم ملی را در مراسم بدرقه اعلام کرد.

به گزارش قم خبر و به نقل از فارس، علی کفاشیان در مراسم بدرقه تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فکر می‌کنم مراسم خوبی بود و بازیکنان هم دیدند که دعای خیر مردم بدرقه راهشان است و همانطور که این دعا باعث شد به جام جهانی صعود کنیم امیدوارم این اتفاق در مسابقات هم رخ بدهد و نتیجه بگیریم. با توجه خدا و عنایت او و دعای خیر مردم بازیکنان فردا اعزام به برزیل می‌شوند و امیدوارم نتیجه خوبی هم کسب کنیم.

وی در مورد اینکه فکر می‌کند چه نتیجه‌ای در جام جهانی بگیریم، تصریح کرد: نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم اما بازیکنان قول داده‌اند مخصوصاً در دیدار اول با قدرت ظاهر شوند و تا آخرین لحظه هم مبارزه کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چه زمانی خودش به برزیل می‌رود، گفت: من ۵ روز دیگر عازم این کشور می‌شوم زیرا کنگره AFC و فیفاست که باید در آن شرکت کنم و پس از آن بازی‌های تیم ملی را از نزدیک شاهد خواهم بود.

کفاشیان در مورد اینکه هواداران اندکی در سالن حاضر شده بودند، تأکید کرد: ما اعلام عمومی نکردیم زیرا می‌دانستیم ازدحام زیاد می‌شود شاید ۲۰-۳۰ هزار نفر به ورزشگاه بیایند به همین دلیل کارت دعوت فرستادیم. البته شرایط جوی باعث شد که هوادار زیادی به سالن نیاید. ما پس از شرایط جوی فکر نمی‌کردیم این هوادار هم بیایند به نظرم استقبال خوبی انجام دادند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص علت عدم حضور رئیس جمهور در این مراسم تصریح کرد: رئیس جمهور قول داده بود تا به این مراسم بیاید اما دلایل خاص خود را داشت و نتوانست در مراسم حاضر شود.

وی در مورد اینکه روحیه بازیکنان برای حضور در جام جهانی خوب است یا خیر گفت: بازیکنان شرایط بسیار خوبی دارند. روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌اند و هم‌اکنون انگیزه بالایی برای این رقابت‌ها دارند.

کفاشیان در مورد اینکه آیا حمایت‌های لازم از کی‌روش صورت می‌گیرد یا خیر گفت: قطعا شک نداریم که حمایت‌های لازم صورت می‌گیرد. شک نداریم که او بهترین مربی ما برای جام ملت‌های آسیا خواهد بود شاید هر مربی دیگری جای او بیاید نتواند نتیجه‌ای که او در جام ملت‌ها کسب خواهد کرد را بگیرد. به همین منظور ما به دنبال این هستیم تا هر مربی دیگری که بیاوریم تا جام جهانی بعدی با او قرارداد ببندیم. صحبت‌های شفاهی با کی‌روش صورت گرفته است اما روی کاغذ چیزی هنوز نوشته نشده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد جدایی مجید صالح از کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: کی‌روش نظرش بر این نبود که صالح روی نیمکت بنشیند و می‌گفت باید از پشت نظاره‌گر باشد اما صالح معتقد بود که روی نیمکت بنشیند. به هر حال این مسائل بین مربیان به وجود می‌آید. کی‌روش نظم خاصی در برنامه‌های خود دارد و اگر مربی‌ای اعتراض کند قبول نمی‌کند. ما نظرمان این بود که صالح در کنار کی‌روش بماند اما این اتفاق افتاد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری