کد خبر: 4821

با حضور استاندار قم/

مديركل روابط عمومي شهرداري قم گفت: مدرن‌ترین کارخانه آسفالت کشور با ظرفیت تولید ۲۴۰ تن آسفالت در مراسمی با حضور استاندار قم ‌راه اندازی می‌شود.

علي حاجي رضا در گفت و گو با خبرنگار قم خبر اظهار كرد: مدرن‌ترین کارخانه آسفالت کشور و کارخانه تولید جداول بتنی صبح یکشنبه در قم افتتاح می‌شود.

مديركل روابط عمومي شهرداري قم افزود:  در این مراسم که قرار است استاندار، شهردار و جمعی از مسئولان استانی قم در آن حضور یابند مدرن‌ترین کارخانه آسفالت کشور با ظرفیت تولید 240 تن آسفالت در روز در قم بهره برداری می‌رسد.

وي تصريح كرد: بهره برداری از این کارخانه علاوه بر پاسخگویی به نیازهای عمرانی استان قم، قابلیت تامین آسفالت و جدول بتنی مورد نیاز استان‌های مجاور کشور را نیز ایجاد می‌کند.

حاجي رضا خاطرنشان كرد: آسفالت مورد نیاز توسعه عمرانی قم پیش از این به صورت سنتی و کوره‌ای تولید می‌شد اما بهره برداری از مدرن‌ترین کارخانه آسفالت کشور در قم سرعت و کیفیت آسفالت مورد نیاز را افزایش داده و قم را در این بخش به خودکفایی می‌رساند.

مديركل روابط عمومي شهرداري قم عنوان كرد: مراسم افتتاح از مدرن‌ترین کارخانه آسفالت کشور و کارخانه تولید جداول بتنی صبح فردا در مجتمع کارخانجات تولیدی امیرکبیر شهرداری قم و با حضور مسئولان استانی برگزار می‌شود.

وي خاطرنشان كرد: در سال‌های اخیر با تعریف نهضت آسفالت معابر شهری قم، نیاز زیادی به آسفالت در شهر قم احساس می‌شد که به علت عدم پاسخگویی کارخانه‌های آسفالت سنتی تقاضای آسفالت بیش از میزان عرضه آن بود و با افتتاح این کارخانه برای نخستین بار میزان عرضه آسفالت از تقاضای آن بیشتر می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری