جودوکاران قمی 6 مدال طلا و برنز مسابقه ها جودوی قهرمانی کشور را کسب کردند تا این مسابقه ها را با درخششی خیره کننده به انتها برسانند.

به گزارش قم خبر، مسابقه ها جودو قهرمانی منطقه 3 نونهالان کشور به اتمام رسید و نمایندگان جودوی قم با کسب 2 مدال طلا و 4 مدال برنز به کار خود خاتمه دادند.

در مسابقه های جودوی نونهالان منطقه 3  که در استان مرکزی برگزار شد تیم جودوی قم با ترکیب محراب نوروزی، ابوالفضل باقری، مجید حسنی، حسین خدا بنده لو، محمد قاسم رضا قلی گل، سید علی اجاق، امیرحسین مسگران، حسین طالبی، محمد زرنوشه فراهانی، میلاد قربانی و علی اصغر سلیمانی با هدایت یوسف فرج اللهی و سرپرستی رضا کاسه ساز به میدان رفت.

در مسابقه های دسته 34 کیلوگرم، محراب نوروزی موفق به کسب عنوان نخست شد و مدال طلای نونهالان کشور را بر گردن اویخت و در دسته 38 کیلوگرم مجید حسنی موفق به کسب عنوان نخست شد تا وی نیز دیگر ورزشکار طلایی تیم اعزامی باشد.

ابوالفضل باقری در دسته 34 کیلوگرم، حسین خدابنده لو در دسته 46 کیلوگرم، محمد قاسم رضا قلی گل در وزن 50 کیلوگرم و سید علی موسوی اجاق در دسته 55 کیلوگرم نیز ورزشکارانی بودند که در ین پیکار‌ها عنوان سومی و مدال برنز را کسب کردند.

در جمع امتیازات این مسابقه های بر پایه نتایج دسته‌های مختلف، تیم جودوی استان قم بر جایگاهی سوم مسابقه های نونهالان منطقه 3 کشور ایستاد و عملکردی مثبت و موفق را در این مسابقه های بر جای بگذارد.

پیش از این، نهمین دوره پیکار‌های جودوی قهرمانی کشور در بخش کاتا در یزد به اتمام رسید و تیم اعزامی استان قم به این پیکار‌ها موفق شد در جایگاه دوم این مسابقه های قرار گیرد در حالی که کاتاروهای قمی در این مسابقه های با کسب یک طلا، 2 نقره و یک برنز موفق به کسب مقام نایب قهرمانی مسابقه های شدند.

این مسابقه ها در 5 کاتای اصلی برگزار شد که در فرم ناگه نوکاتا قم با درخششمحسن قاسم لو و محمد جواد بشاری مدال نقره را به دست آورد و در فرم کاتامه نوکاتا فخرالدین رضایی و مهدی عظیمی‌برآبادی از استان قم بر جایگاهی دوم این مسابقه های ایستادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری