کد خبر: 475

رئیس حوزه‌های علمیه کشور:

رئیس حوزه‌های علمیه کشور گفت: نام شما جانبازان به عنوان یک افتخار در کارنامه انقلاب ثبت شده است، انقلاب ما ادامه نهضت عاشورا است.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، یت الله حسینی بوشهری و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با روز جانباز با دو تن از جانبازان 70 درصد قم دیدار کردند.

آیت‌الله حسینی بوشهری امام جمعه قم با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با جانبازان گفت: حلاوت آن دیدار هنوز در ذائقه‌ها هست، امروز نیز ما به نمایندگی از ایشان خدمت شما جانبازان که سند افتخار انقلاب اسلامی و یادگاران دوران حماسه هستید رسیدیم.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در دیدار با حسن یزدی جانباز 70 درصد افزود: روز جانباز روز ارزشمندی در تاریخ اسلام است و امروز توفیق یافتیم تا در خدمت شما حماسه سازان و مدافعان ارزش‌های اسلامی باشیم و به پاس ایثار و صبر و فداکاری شما در راه اسلام قدردان شما عزیزان باشیم.

حسینی بوشهری عنوان کرد: امروز کسانی که انقلاب را خوب می‌شناسند هرگز تلاش مجاهدانه و ایثار و گذشت و پایداری شما جانبازان را فراموش نمی‌کنند، شما یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستید و مجاهدت شما مسئولیت سنگینی را بر دوش دیگران گذاشته است.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم این انقلاب و ارزش‌ها در آینده نیز پایدار بماند و حفظ شود باید به نقش شهدا و جانبازان توجه شود، اگر خدای ناکرده خطری متوجه انقلاب شود همین خانواده شهدا و جانبازان هستند که پشتیبان این انقلاب هستند و فداکارانه از دستاوردهای آن دفاع می‌کنند.

امام جمعه قم همچنین در دیدار با جانباز 70 درصد محمد علی محمدیان قمی گفت: نام شما جانبازان به عنوان یک افتخار در کارنامه انقلاب ثبت شده است، انقلاب ما ادامه نهضت عاشورا است و اگر روزی از انقلاب فاصله گرفتیم از عاشورا، غدیر، بعثت فاصله گرفته‌ایم و اینها پیوند ناگسستنی با هم دارند.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور افزود: صبر و بردباری و شکیبایی شما مایه دلگرمی دیگران است، اگر توفیق نداشتیم خدمت همه جانبازان برسیم از شما عزیزان به نمایندگی از جانبازان سرافراز استان و کشور دیدار کردیم.

حسینی بوشهری تاکید کرد: شما جانبازان سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید، دوران دفاع مقدس آزمایش بزرگی برای ملت ایران بود که خوشبختانه ملت ایران از این آزمایش سربلند بیرون آمد اما افتخار اصلی نصیب شهدا، جانبازان و آزادگان شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری