کد خبر: 474

فرمانده سپاه قم:

فرمانده سپاه قم با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی سپاه توانست با پشتوانه مردمی در مقابل دشمنان ایستادگی و با سربلندی از کشور دفاع کند، گفت: سپاه پاسداران در مقابل تهدیدات همه جانبه دشمنان نظام مقتدرانه ایستاده است.

  به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، سردار مهدی مهدوی‌نژاد با اشاره به نقش‌های تعریف شده در انقلاب اسلامی برای مجموعه سپاه پاسداران اظهار کرد: سپاه پاسداران از زمان شکل گیری برای پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن تاسیس و تشکیل شده است.

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم با بیان اینکه امام (ره) بنیانگذار این مجموعه شد تا پاسدار این انقلاب اسلامی باشد، افزود: در برهه‌های گوناگون در راستای تهدیداتی که دشمنان ما بر ما روا می‌دارند و تهدیداتی که متوجه ما می‌کنند مجموعه سپاه پاسداران همچون همه نهادهای خدمتگذار وظیفه و مسئولیت مقابله با این تهدیدات را بر عهده دارد.

سپاه آماده مقابله با هرگونه تهدیدات دشمنان است

وی تصریح کرد: این تهدیدات به اشکال مختلف سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی است، وقتی که در نخستین روزهای شکل گیری انقلاب اسلامی تهدیدات امنیتی بود سپاه در این راستا ایفای نقش می‌کرد.

مهدوی‌نژاد با اشاره به تهاجمات دشمنان در ایام جنگ تحمیلی، بیان کرد: با تهاجمات نظامی دشمن بعثی به ایران اسلامی جنگ را بر ما تحمیل شد و در آن برهه سپاه ساز و کاری را شکل داد سازماندهی را بر مبنای جنگ و تهدید سخت دشمنان سازماندهی کرد.

فرمانده سپاه قم با تاکید براینکه در جنگ تحمیلی سپاه توانست با پشتوانه مردمی در مقابل دشمنان ایستادگی کند و با سربلندی از کشور دفاع کند، گفت: دوران دفاع مقدس به عنوان نقطه زرین و درخشانی است که در تاریخ انقلاب ما ثبت شد.

وی با اشاره به تهاجمات کنونی دشمنان اظهار کرد: زمانی که دشمنان نتوانستند با جنگ سخت و نظامی به نتیجه‌ای برسند تلاش کردند تا آن جوهره‌ای که در این مردم متبلور است و آن‌ها را در عرصه‌های گوناگون همراهی کرده و به این پیروزی‌ها رسانده است از مردم بگیرند.

اعتقادات دینی مردم جوهره اصلی شکل‌گیری انقلاب است

مهدوی‌نژاد دین و اعتقادات دینی مردم را جوهره اصلی شکل گیری انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در این 35 ساله پس از پیروزی انقلاب تمام امکانات خود را به کار گرفته تا آرمان‌ها و عقاید مردم را بگیرند در همین راستا هم تلاش همه جانبه و گسترده‌ای با تهاجمات فرهنگی نسبت به این انقلاب و این نظام اسلامی داشته‌اند.

فرمانده سپاه علی بن ابیظالب (ع) قم خاطرنشان کرد: ما همواره در دوران 35 ساله پس از انقلاب تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان را در برهه‌های گوناگون تجربه کرده‌ایم و این تهدیدات و جنگ فرهنگی دشمنان روز به روز گسترده‌تر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مجموعه سپاه به عنوان پاسداران انقلاب همگام با سازندگی و کمک به دولت تلاش کرده تا از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب صیانت کند، گفت: خدا را شاکریم که این مجموعه توانسته کارنامه خوب و درخشانی از خود به جا بگذارد.

مهدوی‌نژاد با بیان اینکه امروز تلاش دشمنان در راستای جنگ فرهنگی بر علیه این نظام و انقلاب همچنان پابرجاست، تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی همگام با دلسوزان انقلاب، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و آن‌ها که دل در گرو انقلاب دارند تلاش می‌کنند تا در عرصه صیانت و پاسداری از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب گام بردارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری