کد خبر: 4722

رئیس هیئت کشتی قم خبر داد

رئیس هیئت کشتی قم از حضور کشتی گیر قمی در ترکیب تیم ملی در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی خبر داد.

محسن حلوایی در گفت و گو با قم خبر اظهار کرد: هادی علیزاده پورنیا کشتی گیر سرشناس استان قم با برتری برابر حریفان خود در رقابتهای انتخابی درون اردویی تیم ملی مسافر اینچئون کره جنوبی شد.

وی گفت: هادی علیزاده پورنیا به عنوان دومین ورزشکار استان قم برای مسابقات آسیایی اینچئون کره جنوبی انتخاب شد و به این مسابقات اعزام می شود.

رئیس هیئت کشتی قم افزود: رقابت های انتخابی درون اردویی تیم ملی کشتی فرنگی در محل خانه کشتی تهران برگزار شد و علیزاده پورنیا در وزن 75 کیلوگرم با غلبه بر یوسف اخباری و فرشاد علیزاده موفق به تصاحب دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در رقابتهای آسیایی کره جنوبی شد.

حلوایی بیان کرد: از حاشیه های کشتی هادی علیزاده پورنیا مصدومیت پیشانی و ابروی وی بود که باعث توقف چند دقیقه ای رقابتش شد و در ادامه با سر و پیشانی بانداژ شده به این موفقیت رسید.

وی تصریح کرد: قهرمانی آسیا، قهرمانی دانشجویان جهان، چندین عنوان نایب قهرمانی آسیایی و بین المللی و همچنین قهرمانی در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در سال 2014 از عناوین هادی علیزاده پورنیا به شمار می رود.

رئیس هیئت کشتی قم  عنوان کرد: پیش از این امیر مهدی زاده کاراته کای قمی تیم ملی و دارنده مدال طلای جهان با موفقیت در مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته کشورمان موفق به عضویت در تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی اینچئون شده بود.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که هادی علیزاده پورنیا به نمایندگی از کشتی قم در ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان حضور دارد، کار بر روی رده‌های سنی پایه با تلاشی شبانه روزی در هیئت کشتی قم در حال انجام است و حاصل این تلاش‌ها، کسب مدال‌های رنگارنگ از مسابقات مختلف است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری