کد خبر: 4720

عضو جامعه مدرسین:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رئیس جمهور که شعار تدبیر و امید می دهند باید بدانند که این سخنرانی برخلاف تدبیر و امید است و این کلام کاملا بر خلاف تدبیر و درایت بود.

آیت الله حسن ممدوحی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر با اشاره به سخنرانی اخیر رئیس جمهمور، اظهار کرد: بیانات رئیس جمهور برخلاف سیاست داری در نظام است، ضرورتی ندارد که فرد عاقل کاری کند که یک باره تمام گروه های دوست و دشمن را علیه خودش بسیج کند.
 
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  با اشاره به بازخورد سخنرانی رئیس جمهور، افزود: این سخنان سبب شده است تا حامیان رئیس جمهور نیز ریزش کنند و این حرکت بر خلاف سیاست بوده است.
 
وی با شعار انتخاباتی رئیس جمهور، تصریح کرد: رئیس جمهور که شعار تدبیر و امید می دهند باید بدانند که این سخنرانی برخلاف تدبیر و امید است و این کلام کاملا بر خلاف تدبیر و درایت بود.
 
آیت الله ممدوحی با اشاره به روش انتقاد درجامعه، عنوان کرد: بهترین روش برای انتقاد کردن این است که حتی با منتقدان نیز با قول احسن و لین صحبت کنیم نه این که خارج از ادب و جوانب مختلف حرفی بزنیم که بازخورد اجتماعی داشته باشد.
 
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه با اشاره به قول های رئیس جمهور، تاکید کرد: رئیس جمهور در ابتدای ریاست قول های زیادی داد، بنابراین باید مراقب باشد که قول های خود را زیر پا نگذارد، شعار تدبیر که در حال حاضر معکوس شد، شعار امید داد؛ که با این حرکات امید مردم نیز کم می شود.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری