کد خبر: 4699

معاون فرهنگی سپاه علی بن ابی طالب (ع) قم:

معاون فرهنگی سپاه علی بن ابی طالب(ع) قم گفت: در انقلاب اسلامی خودمان هم مردم مظلوم ما با مقاومت و ایستادگی به پیروزی رسیدند.

اکبر بختیاری در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به شاخصه های مقاومت اسلامی اظهار کرد: شاخصه های مقاومت اسلامی به بحث بیداری اسلامی نزدیک تر است و با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از شاخصه های آن نقش و حضور مردم در صحنه است و مردم حرف اول آن را می زنند.

 

معاون فرهنگی سپاه علی بن ابی طالب(ع) قم افزود: شاخصه بعدی در مقاومت اسلامی مخالفت با اسرائیل است و ما آن جایی را مقاومت و جهاد اسلامی می دانیم که در مقابل آن زورگویی های رژیم اسرائیل است و ویژگی آن بحث استکبار ستیزی است این شاخصه های مقاومت اسلامی را معنا می کند.

 

وی خاطر نشان کرد: مقاومت در ادبیات دینی ما باید برای رسیدن به تعالی و مقصد نهایی باشد و در مسیر زندگی در برابر مشکلات مقاوم باشیم  و ظلم را با مقاومت و صبر تحمل کنیم که  قرآن کریم هم انسان ها را به صبر و تحمل ترغیب می کند.

 

بختیاری عنوان کرد: از آیات و روایات موجود این گونه بر می آید که ما در همه مراحل زندگی باید در برابر ظلم صبر و مقاومت داشته باشیم.

 

معاون فرهنگی سپاه علی بن ابی طالب بیان کرد: در انقلاب اسلامی خودمان هم مردم مظلوم  ما با مقاومت و ایستادگی به پیروزی رسیدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری