کد خبر: 4698

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برای مقاومت ابتدا باید روح و اخلاقیات خود را پاکسازی کنیم و در راه هوای نفس استقامت پیدا کنیم.

آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر،  با اشاره به شاخصه های مقاومت اسلامی اظهار کرد: لفظ مقاومت در اسلام معناهای مختلفی بکار برده شده و یک معنای مشترکی دارد و آن این است که مقاومتی باشد که انسان آن را در واقعیت درک کند و به درد دنیا و آخرت بخورد و برآن پافشاری کند و هر مشکلی که پیش آمد در صورتی که مقاومت کند مشکلاتش هم حل می شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: برای مقاومت ابتدا باید روح و اخلاقیات خود را پاکسازی کنیم و در راه هوای نفس استقامت پیدا کنیم، اهالی غزه به جایی رسیدند که می دانند اگر مقاومت نداشته باشند از بین می روند.

مسعودی خمینی خاطر نشان کرد: ما که می گوییم مسلمان هستیم باید به مظلومان غزه کمک کنیم و با حرف کاری پیش نمی رود باید جان و مال و هر چه داریم برای پیروزی و موفقیت مردم غزه و فلسطین بکار ببریم و اگردر این راه کشته بشویم شهید هستیم.

تولیت سابق آستان مقدس حضرت معصومه (س) بیان کرد: همه کسانی که در برابر ظلم مقاومت می کنند باید حمایت بشوند همان گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند مسلمانان غزه باید مسلح بشوند و ما باید به آن ها کمک کنیم تا در برابر رژیم صهیونیستی به پیروزی برسند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری