کد خبر: 469

با حضور روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی قم /

انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های صبح امروز با حضور حجت الاسلام بنایی معاون سیاسی و امنیتی استاندار و روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان قم در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم،  نخستین جلسه و انتخابات شورای هماهنگی شورای روابط عمومی‌های استان صبح امروز با حضور حجت الاسلام بنایی معاون سیاسی و امنیتی استاندار و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان قم در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد.

حجت الاسلام علی بنایی در این مراسم با تاکید براهمیت نقش روابط عمومی ها در ایجاد تعامل و ارتباط دوسویه با مردم اظهار کرد: لازم است تا روابط عمومی های استان قم هدفگذاری را مبنای کار خود قرار دهند چرا که استان قم به لحاظ جغرافیای خاصی که دارد در رسانه ها دارای جایگاه ملی و بین المللی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با بیان اینکه روابط عمومی ها و مجموعه رسانه های استان افزود: در ماهیت کار روابط عمومی ها و کار رسانه های ظرافت های خاصی وجود دارد از همین رو لازم است که این دو مجموعه با یکدیگر هم افزایی داشته باشند.

نایب رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قم تصریح کرد: مسئولیت رسانه ها با روابط عمومی ها فرق دارد از همین رو لازم تا با هماهنگی با هم به مسائل و مشکلات شهر رسیدگی و مسئولان را در جهت رفع آن یاری کنند.

وی با تاکید براینکه اگر می خواهیم شهر رشد و تعالی پیدا کند باید دست اصحاب رسانه و کسانی که عادلانه و منصفانه به مسائل شهر می پردازند و آن ها را مورد انتقاد قرار می دهند باز باشد، گفت: مجموعه کارهایی که در شهر انجام می شود مخالفان و موافقانی دارد و از سوی منتقدان مورد نقد قرار می گیرد از همین رو باید راه انتقاد باز باشد.

حجت الاسلام بنایی با بیان اینکه انتقادات سازنده سبب پیشرفت و ارتقای شهر می شود، خاطرنشان کرد: اگر خواهان آبادانی و هارتقای شهر هستیم این موضوع محقق نمی شود مگر به شرط هم افزایی بین روابط عمومی ها و دستگاه های زیربط و تعامل با رسانه ها.

در ادامه این مراسم نیز سید رضا علیزاده طباطبایی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی روابط عمومی در سال 86 به مصوبه هیئت وزیران برای انسجام و هماهنگی و پیشبرد اهداف دستگاه های اجرایی در همه استان ها تشکیل شده است، اظهار کرد: امیدواریم که بعد از تشکیل شورا در سطح شهر و ارتباطبا رسانه ها شاهد تغییراتی باشیم که به ارتباط دو سویه با مردم بینجامد.

در پایان این مراسم نیز رای گیری برای انتخاب هیئت رئیسه شورای هماهنگی عمومی های استان انجام شد که در این بین ابوالفضل احمدی نیا، علی حاجی رضا، غلامرضا رضایی، ناصر حسنی، احمد نامداری، افشین گودرزی و محمد کربلایی مدیران روابط عمومی مخابرات، شهرداری قم، آموزش و پرورش، بانک ملی، دانشگاه علوم پزشکی، سپاه علی بن ابیطالب(ع) و صدا و سیمای قم به عنوان  هیئت رئیسه شورای هماهنگی عمومی های استان انتخاب شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری