کد خبر: 468

معاون فرهنگی دارالحدیث:

معاون فرهنگی مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث گفت: : کودکان پایه و مبنای تربیت اجتماعی را رقم می زنند و با تربیت صحیح کودکان سلامت اجتماع در آینده تضمین می شود.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمدتقی سبحانی‌نیا در جمع شاعران و نویسندگان در انجمن‌های علمی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه همه تلاش خود را در راستای ترویج علوم دینی و اسلامی به کار می‌گیریم و به دنبال فراهم کردن بستر نشر آثار دینی و اسلامی هستیم اظهار کرد: یکی از مسائلی که اسلام مورد توجه قرار داده مسئله فرزند است.

معاون فرهنگی مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث با بیان اینکه فرزند سبب استمرار جامعه است، افزود: به جهت اهمیت فرزندان در جامعه اسلام تاکید بسیاری بر رشد و تربیت فرزندان دارد از همین رو باید برای این موضوع مهم برنامه ریزی کرد.

وی با اشاره به اهداف این نشست بیان کرد: این نشست ها سبب برقراری ارتباط با نویسندگان و اهل قلم می شود و رونق چنین فعالیت هایی را به همراه دارد.

حجت الاسلام سبحانی نیا کوتاهی صاحبان قلم را سبب عقوبت و پاسخگویی در پیشگاه خدا عنوان کرد و گفت: مؤسسه دارالحدیث در راستای تدوین متون عمومی و ترویجی گام بر می دارد و تلاش می کند این آثار به دست مخاطبان برسد.

وی با اشاره به اینکه مؤسسه دارالحدیث کتب متعددی برای چاپ و انتشار در دست تدوین دارد، خاطرنشان کرد: لازم است تا نویسندگان در نظر داشته باشند که متناسب با فهم و درک مخاطبان قلم بزنند همانگونه که ائمه اطهار (ع) نیز این موضوع را مدنظر داشتند.

معاون فرهنگی مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث تربیت صحیح کودکان را ضامن سلامت جامعه دانست و افزود: کودکان پایه و مبنای تربیت اجتماعی را رقم می زنند و با تربیت صحیح کودکان سلامت اجتماع در آینده تضمین می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری