کد خبر: 466

پرواز تهران - کوالالامپور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

به گزارش قم خبر و به نقل از باشگاه خبرنگاران زاهدان.، پرواز شماره ۸۱۴ متعلق به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که از تهران عازم فرودگاه کوالالامپور بود به دلیل نیاز به خدمات پزشکی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

هواپیمای بویینگ ۷۴۷ متعلق به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به دلیل نیاز به خدمات پزشکی و درمانی از برج مراقبت فرودگاه بین المللی زاهدان تقاضای فرود اضطراری کرد و در زاهدان بر زمین نشست.

مدیر کل فرودگاه های سیستان و بلوچستان در خصوص جزئیات این فرود اضطراری گفت: مقارن ساعت ۲ بامداد امروز یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ با تعداد ۲۹۰ مسافر به دلیل نیاز به خدمات پزشکی تقاضای فرود اضظراری کرد که در نهایت این پرواز مقارن ساعت ۲.۳۰ دقیقه در باند فرودگاه بین المللی زاهدان بر زمین نشست.

حسن اعرابی مقدم افزود: پیش از فرود این پرواز نسبت به هماهنگی‌های لازم به منظور ارایه خدمات پزشکی توسط پرسنل فوریت‌های پزشکی زاهدان انجام شد که با فرود پرواز در باند پروازی نسبت به ارایه خدمات لازم اقدام شد.

وی گفت: در این راستا یکی از بانوان مسافر در این پرواز که به دلیل افت شدید فشار نیاز به ارایه خدمات ویژه داشت توسط آمبولانس به نزدیکترین مرکز درمانی شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری