کد خبر: 4448

تاکید نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ؛

نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در شهرستان ها نیز برگزار شود

به گزارش قم خبر، نیاز آذری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ما با تاکید بر اینکه نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی برای تحقق با تهاجم فرهنگی بیگانگان بسیار اثر گذار است گفت: وقتی بر بومی سازی عرصه دیجیتال و فضای مجازی تاکید می کنیم، یکی از بهترین مکانهایی که می شود آنرا ترویج دارد، این قبیل نمایشگاه هاست.

حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه در عصر ارتباطات نبایستی از جهان عقب بمانیم گفت: بایستی از همه امكانات فنی و از همه توان كشور برای برقراری ارتباط استفاده كنیم و رسانه های مجازی بهترین ابزار است.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی نیاز آذری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ما با تاكید بر اینكه نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی برای تحقق با تهاجم فرهنگی بیگانگان بسیار اثر گذار است گفت: وقتی بر بومی سازی عرصه دیجیتال و فضای مجازی تاكید می كنیم، یكی از بهترین مكانهایی كه می شود آنرا ترویج دارد، این قبیل نمایشگاه هاست.

وی با تاكید بر اینكه كاربری از فضای مجازی بایستی فرهنگ سازی و بومی بشود گفت: برای تحقق این مهم حتما حمایت دولت را نیاز داریم.

نماینده بابل با اشاره به اینكه برای استفاده از فضای مجازی به فضا سازی رسانه های مجازی نیاز داریم گفت: باید فضای مجازی به اندازه ای مورد توجه قرار گیرد و در این زمینه توانمند شویم تا بتوانیم با تكنولوژی های روزی كه دنیا در عرصه فضای مجازی دارد، مقابله كنیم.

وی با تاكید بر اینكه نباید از دنیا در عرصه رسانه های دیجیتال عقب بمانیم گفت: باید بتوانیم در میدان عرصه رسانه های مجازی حضور جدی داشته باشیم تا حرف های خودمان را هم به دنیا بزنیم و هم در عرصه داخلی به نیازهای مردم پاسخ بدهیم چرا كه امروز نمی توان به مردم تحمیل كرد كه مانند دورانهای گذشته زندگی كنند.

وی با اشاره به اینكه باید عرصه دیجیتال و فضای مجازی را ترویج بدهیم و اهمیت آنرا به مردم بشناسانیم گفت: مردمی باید بدانند اهمیت و درجه این كار برای انقلاب اسلامی چقدر است كه مطمئنا این نمایشگاه ها می تواند بسیار حائز اهمیت باشد و در محیط مجازی كشور اثرات لازم را بر جای بگذارد.

نماینده بابل با اشاره به اینكه نباید گمان كنیم یك نمایشگاه كافی است و نباید چنین نمایشگاهی برگزار كرد گفت: مطمئنا باید عرصه دیجیتال كشور را توسعه بدهیم تا همگانی بشود و این نگاه ملی ایجاد شود كه می توان از طریق نمایشگاه انقلاب اسلامی را به جهان صادر كرد.

برای شهرستان ها چطور ی می شود ؟

نیاز آذری با ابراز تاسف از اینكه نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی فقط در تهران برگزار می شود گفت: شهرستان ها هم متناسب با تهران باید از این نمایشگاه برخوردار شوند. البته ابتدا باید در مراكز استان ها این قبیل نمایشگاهها برگزار شود و بعد در شهرستان های استان یك فضای مناسبی برای این قبیل نمایشگاهها تعریف و راه اندازی شود و حتی می توان آنرا به صورت دایمی تعریف كرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری