کد خبر: 4244

عضو کمیسیون امنیت ملی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حفاظت، نگهداری و انتقال صحیح اخبار از سوی خبرنگاران موجب پایداری مخاطبان یک رسانه خبری است.

اسماعیل کوثری در گفت‌و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به رسالت رسانه های خبری و خبرنگاران در جامعه، اظهار کرد: مهمترین رسالت در آگاهی بخشی رسانه های خبری و خبرنگاران درجامع، امانت داری در خبر رسانی است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ابراز امیدواری برای مسیر پیش روی خبرنگاران در جامعه، افزود: امیدوارم که این خبرنگاران بتواند همیشه در هدایت افکار عمومی جامعه در مسیر صداقت و درستی خبررسانی ثابت قدم باشند.
 
وی با اشاره به اهمیت امانت داری خبرنگاران در رساندن اخبار به مخاطبان، تصریح کرد: حفاظت، نگهداری و انتقال صحیح اخبار از سوی خبرنگاران موجب پایداری مخاطبان یک رسانه خبری است.
 
کوثری با تاکید به عواقب خطرناک بدبینی مخاطبان به رسانه و خبرنگاران، عنوان کرد: بدبینی به خبرنگار و رسانه خبری موجب می شود که مخاطبان آن رسانه ریزش کنند و اگربعد از آن نیز خبر درستی منعکس کنند مخاطب با رگه هایی از بی اعتمادی آن رسانه را بررسی کنند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید به درخواست خود از رسانه های خبری و خبرنگاران، خاطرنشان کرد: از همه رسانه های خبری وخبرنگاران انتظار داریم که  اخبار دقیق را منتشر کند تا مصاحبه شونده به مصاحبه کننده اعتماد کند واعتماد عمومی حاصل شود.
 
انتهای پیام/
 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری