کد خبر: 418

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی از فروش نقدی خودرو از سوی دلالان، راهکارهایی اندیشیده شده است، گفت: اگر کد ملی فردی در ۶ ماه گذشته در سامانه فروش نقدی خودرو ثبت شده باشد، اجازه خرید جدید نخواهد داشت.

به گزارش قم خبر و به نقل از مهر، هاشم یکه زارع با بیان اینکه براساس برنامه ریزی های ایران خودرو، ۲۰ درصد از میزان تولید کارخانه به فروش نقدی اختصاص یافت، گفت: بر این اساس، ۲۰ درصد تولید ۶۰۰ هزار دستگاهی خود را به صورت نقدی به فروش خواهیم رساند و البته در همه استانها، میزان فروش یکسان نخواهد بود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: در این میان برخی سوءاستفاده ها از فروش‌های نقدی ممکن است صورت گیرد که بر اساس تمهیدات جدید، این میزان را به حداقل خواهیم رساند، به این معنا که هر فردی که ظرف شش ماه گذشته از فروش نقدی محصولات استفاده کرده و کدملی آن در سامانه به ثبت رسیده باشد، اجازه ثبت نام جدید نخواهد داشت.

وی همچنین از ساماندهی نمایندگی های فروش محصولات ایران خودرو خبرداد و گفت: براساس تمهیدات جدید، اجازه ثبت نام نمایندگی ها در فروش‌های نقدی داده نخواهد شد و تمام سهم ۲۰ درصدی از سوی مشتریان حقیقی در بازار خریداری خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری