کد خبر: 4171

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بر همه ما واجب است که جز ساکتین و غافلین نباشیم، زیرا بر همه ما واجب است که در اعتقادت دینی خود راسخ شویم و از ندای مظلومان جامع دفاع کنیم.

محمد رضا محسنی ثانی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با  اشاره به اهمیت دفاع از مردم غزه، اظهار کرد:بر اساس نگرش دینی و حمایت ازندای مظلوم بر همه ما واجب است که از ملت مظلوم غزه دفاع کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دیدگاه رهبر معظم انقلاب درباره مسئله فلسطین و غزه، افزود: رهبر معظم انقلاب از خواستگاه دینی خود نسبت به مسئله غزه اتخاذ موضع کرده اند تا ندای مظلوم در عالم شنیده شود.

وی با اشاره به وظیفه مسلمانان دربرابر غرب و ظالمان، تصریح کرد: بر همه ما واجب است که جز ساکتین و غافلین نباشیم، زیرا بر همه ما واجب است که در اعتقادت دینی خود راسخ شویم و از ندای مظلومان جامع دفاع کنیم.

محسنی ثانی بااشاره به عمق جنایات اسرائیل غاصب نسبت به مردم مظلوم غزه، عنوان کرد: این همه جنایتی که اسرائیل علیه مردم غزه اعمال می کند به مراتب بدتر از جنایات هیتلر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به وظیفه ملت دربرابر این جنایات، خاطرنشان کرد: بر همه دولت هایی که داعیه دار اسلام و انسانیت هستند واجب است که از این مردم مظلوم و بی دفاع حمایت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری