کد خبر: 4153

دبیر کمیسیون امنیت ملی:

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم معجول اسرائیل با هدف نشر گستره خود از نیل تا فرات، مرتکب این جنایات درمنطقه شده است.

محمد حسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به اهمیت حمایت از مردم مظلوم غزه، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی نظامی مبتنی به دین است و کمک به هم نوع نیز در شارع مقدس ما از اهمیت زیادی برخوردار است.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ویژگی اسرائیل، افزود: اسرئیل به تعبیر امام راحل یک غده سرطانی است که بر همه مسلمانان واجب است برای نابودی این ریم معجول تلاش کنند.

 وی با اشاره به هدف اسرائیل از جنایات خود در منطقه، تصریح کرد: رژیم معجول اسرائیل با هدف نشر گستره خود از نیل تا فرات در حال حاضر مرتکب این جنایات درمنطقه شده است و به عنوان یک تهدید برای خاورمیانه قلمداد می شود.

 آصفری با اشاره به موضع گیری ایران نسبت به مسئله غزه، گفت: جمهوری اسلامی بر اساس آرمان ها و اهداف خود از ندای مظلومان غزه حمایت می کند و در این راستا از حزب الله لبنان و حماس یک تنه در برابر اسرائیل می کند دفاع می کند.

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با  اشاره

به اعلان عمومی رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از مردم بی دفاع غزه، اذعان کرد: دفاع از مظلوم از جمله اهداف ما است، اما اهمیت مسئله به گونه ای است که ما شاهد هستیم در اکمتر از یک نماه بیش از 2000 غیر نظامی شامل زنان، کودکان و افراد سالخورده در این جنایات جان خود را از دست داده اند.

وی با اشاره به حمایت همه جانبه ایران از مردم غزه، خاطرنشان کرد: بر همه ما واجب است که از این مردم مظلوم دفاع کنیم، حتی اگر لازم باشد برای دفاع از مردم غزه اسلحه به دست می گیریم و جهاد می کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری