کد خبر: 4077

هفته دوم لیگ برتر فوتبال/

صبای قم در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور در بندر انزلی به ملاقات قوی سپید می رود.

به گزارش قم خبر ، تیم فوتبال صبای قم که در نخستین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور در قم به یک پیروزی ارزشمند برابر ذوب آهن اصفهان دست یافت برای ادامه کامیابی های خود در لیگ برتر تیم ملوان انزلی را در پیش رو دارد.

شاگردان صمد مرفاوی با تیمی متحول شده پا به کارزار لیگ چهاردهم گذاشته اند و پس از برتری بر تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی ، روز جمعه در نخستین بازی خارج از خانه خود به میدان می روند.

عملکرد صبا در بازی با ذوب آهن به ویژه در نیمه دوم این مسابقه نشان داد صبا توانایی ارائه نمایشی بهتر از فصل گذشته را داراست و البته برای رسیدن به شرایط آرمانی نیازمند زمان است.

با این وجود و با توجه به شرایط مساوی همه تیم ها در ابتدای فصل و نیاز داشتن زمان برای رهایی از دوره بدنسازی ، می توان این طور برداشت کرد که تمامی تیم ها بتدریج به شرایط آرمانی خود می رسند و جذابیت دیدارهای لیگ برتر بیشتر می شود.

صبا که در بازی با ذوب آهن تیمی توانمند و پر امید نشان داد ، می تواند در بازی خارج از خانه در استان گیلان هم با تکیه بر بازی سازی ایوب کلانتری ، قدرت تهاجمی احمد حسن زاده و آرامش ابوالفضل ابراهیمی در میانه میدان از انزلی با دست پر به قم بازگردد.

ملوان در نخستین بازی خود در لیگ برتر در مشهد برابر پدیده خراسان به تساوی بدون گل رسید و از انگیزه زیادی برای دشت نخستین برد خود در لیگ چهاردهم برخوردار است گرچه مهاجمان ملوان برای عبور از خط دفاعی با تجربه ای چون پیروز قربانی و هادی شکوری و نیز دروازه بان هوشیاری چون مهرداد طهماسبی کار ساده ای در پیش ندارند.

دیدار تیم های فوتبال صبای قم و ملوان بندر انزلی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 18 روز جمعه 17 مرداد در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری