انجمن تهران در حالی با همراهی مسئولین دانشکده ادبیات، دعوت از خاتمی را برای نیمه شعبان کلید زده است.

به گزارش قم خبر و به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، انجمن تهران در حالی با همراهی مسئولین دانشکده ادبیات، دعوت از خاتمی را برای نیمه شعبان کلید زده است، که برگزاری این برنامه در روز تعطیلی دانشگاه و ایام امتحانات، رسما آن را به یک میتینگ محفلی سیاسی تبدیل کرده است که مهمانانش را از بیرون دانشگاه و با کارت دعوت به این مراسم فراخواهد خواند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ «احیای فتنه در دانشگاه» مدتی است که در برخی دانشگاه ها آنهم توسط رادیکال های دانشگاه ها دنبال و هربار با اعتراض دانشجویان مواجه می شود؛ این پروژه که برخی آن را تنفس مصنوعی و ترمیم و احیای چهره های شاخص فتنه می دانند، تاکنون ناکام مانده است اما شاخه دانشجویی آن در دانشگاه به شدت آن را دنبال می کند. بر همین اساس انجمن تهران قصد دارد پای سید محمد خاتمی را آنهم در ایام نیمه شعبان به دانشگاه باز کند!

این پیشنهاد از سوی انجمن دانشکده ادبیات مطرح و به درخواست آن، جلسه شورای فرهنگی دانشکده با بررسی این موضوع برگزار شده است. پیشنهاد زمان برگزاری این برنامه از سوی انجمن روز بیست و دوم خرداد، پنج شنبه بوده است، زمانی که دانشگاه رسما در تعطیلی به سر می برد.

این در حالی است که امتحانات این دانشگاه از 17 خرداد آغاز خواهد شد.

همین مسئله این نشست را به یک میتینگ سیاسی تبدیل کرده است که میهمانانش را از بیرون دانشگاه و با کارت دعوت به این مراسم فراخواهد خواند.

این پیشنهاد که ظاهراً تنها مخالف آن، در غیاب نماینده دفتر نهاد عضو بسیج دانشجویی شورا بوده است، در نهایت با این جمله رئیس دانشکده که «اعتدال پیشه می کنیم و موافق هستم» تصویب می شود و حالا در انتظار تصویب در هیئت نظارت دانشگاه است.

دعوت از خاتمی آنهم در ایام نیمه شعبان آنجایی قابل تامل است که هنوز خاطره تلخ عاشورای 88 و بی حرمتی به اهل بیت از سوی پیاده نظام جریان فتنه که حمایت خاتمی را در پی داشت، از یاد نرفته است.

انجمن تهران در هتک حرمت مقدسات دینی مسبوق به سابق است تا جائیکه نشریه نزدیک به انجمن مطالبی معناداری در حمایت از خواننده هتاک به امام هادی(ع) منتشر کرده بود.

گفتنی است، هنوز رییس دانشگاه تهران انتخاب نشده است و گزینش های لویی جرگه ای در این دانشگاه هم راه به جایی نبرده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری